Kvalitné krmivo pre citlivý žalúdok vášho domáceho miláčika

0 400

Z viacerých a nie príliš lichotivých štatistík vyplýva, že potravinovými alergiami trpí obrovské množstvo populácie na celom svete. Zaujímavé však je, že o nič lepšie na tom nie sú ani naši domáci miláčikovia. Podľa aktuálnych údajov trpí potravinovými alergiami od 15 do 20 % psov. Hypoalergénne granule sú v takýchto prípadoch najlepšou voľbou. 

Ani našim domácim miláčikom, ktorí nám spríjemňujú život a robia nevýslovnú radosť, sa alergie a intolerancie nevyhýbajú. Ako jediné a dobré riešenie bez zbytočného trápenia, sa v tomto smere ukazujú špeciálne hypoalergénne krmivá, o ktorých si teraz a pre vašu lepšiu informovanosť a spokojnosť psíka to najdôležitejšie povieme. 

Hypoalergénne granule pre psov 

Vedeli ste, že tak ako u človeka, aj u psov sa silná imunita vyvíja, vytvára a podporuje v tráviacom trakte? Presne tak. Aj u psíkov až 70 % imunity posilníte správne fungujúcou tráviacou sústavou. Avšak, u plemien, ktoré majú svoj žalúdok citlivejší, je takáto podpora náročnejšia, čo sa v konečnom dôsledku odzrkadľuje na celkovom fyzickom i psychickom stave vášho domáceho miláčika. 

Vynikajúcim riešením sa v takýchto prípadoch ukazujú špeciálne hypoalergénne granule pre psov so svojím špecifickým zložením, ktoré na citlivý tráviaci trakt domáceho maznáčika myslia každou jednou zložkou. Základom takéhoto krmiva sú humínové látky, vďaka ktorým je organizmus psa dobre chránený pred zápalmi, baktériami a vírusmi a zároveň nespôsobuje alergie.

Superprémiový základ pre domáceho miláčika

Senzitivita tráviaceho traktu štvornohých domácich maznáčikov a nedostupnosť vhodnej stravy vie spôsobiť veľa nepríjemných problémov. Nielen vzhľad, ale aj celkový zdravotný stav psíka sa zhoršuje, čo nie je v kombinácii s našou bezmocnosťou ideálna situácia. 

Trápiť sa navzájom už ale nemusíte, pretože oba prípady vedia a môžu veľmi dobre vyriešiť superprémiové granule pre psov bez lepku, konzervantov a dochucovadiel. Okrem čerstvého mäsa si v tejto potrave nájde spokojný psík aj všetky dôležité analytické zložky, nutričné doplnkové látky a stopové prvky. Krmivo od Panakei tak obsahuje čo najmenej alergénov, čím môžete znížiť riziko alergickej reakcie vášho domáceho miláčika a jeho trápenie bez zbytočných problémov a návštev veterinára. 

Zdroj obrázku: New Africa / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.