Bezproblémové riešenie pri strate autokľúčov ponúka služba G-unlock

0 1 682

Expresná výroba autokľúčov Bratislava, Nitriansky a Banskobystrický kraj – to je služba G-unlock. Dni, kedy strata autokľúča znamenala veľké nepríjemnosti a nákladné zmeny zámkov či elektronických komponentov, patria už minulosti. S G-unlock prišla na trh služba, ktorá problém straty autokľúčov dokáže vyriešiť rýchlo, komplexne a cenovo výhodne.

Výroba autokľúčov a motokľúčov pre všetky typy a značky áut a motocyklov, ktorá je expresná a spoľahlivá, konečne existuje. G-unlock – to sú autokľúče Bratislava, ale tiež autokľúče v Nitrianskom a Banskobystrickom kraji. Služba je k dispozícii od pondelka do piatku v čase od 9:00 do 17:00.

Váš problém s autokľúčmi je vyriešený na mieste

Nemusíte auto nikam odťahovať. G-unlock príde priamo k vám a otvorí auto na mieste. Následne je vo výrobni firmy vyrobený nový autokľúč. Žiadna výmena zámku, žiadne poškodenie vozidla. S rýchlym a komplexným riešením pri strate autokľúča ušetríte, pretože nemusíte meniť zámok ani elektronické komponenty.

Aké autokľúče dokáže G-unlock vyrobiť? Ide o jednostranné rezané, obojstranné rezané, s frézovanou drážkou, bez imobilizér, s imobilizérom aj s diaľkovým ovládaním. Firma sa špecializuje aj na programovanie autokľúčov.

Riešenie taktiež pre motokľúče

Stratili ste kľúč od motocykla? Aj v tomto prípade vám firma G-unlock pomôže s výrobou motokľúča, aj toho s imobilizérom. Kľúč vyreže podľa zámku alebo spínacej skrinky, a vy sa nemusíte trápiť s výmenou zámku ani riadiacej jednotky motora a imobilizéra. Riešenie je oproti autorizovaným predajcom cenovo efektívnejšie.

Firma dbá na bezpečnosť

Bezpečnosť je vždy na prvom mieste. Pri výrobe kľúča podľa zámku a núdzovom otváraní auta musí byť overená totožnosť majiteľa vozidla. Zabuchnuté auto si sami neotvárajte a nezasahujte ani do elektroniky vozidla, aby ste firme nekomplikovali prácu a neznemožnili úspešne vyrobiť nový autokľúč.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.