Tipy na vianočné darčeky pre partnera

0 75 975

Vianočné sviatky sa nezadržateľne blížia a ak už aj vy pomaly uvažujete nad zháňaním vianočných darčekov pre svojich blízkych, uľahčíme vám hľadanie a poradíme vám pár zaujímavých tipov na darčeky pre partnera.

Tašky cez plece

Ak váš partner nemá žiadnu súcu tašku, v ktorej by mohol nosiť všetky potrebné materiály do práce, kúpte mu nové tašky cez plece. Odporúčame sa skôr orientovať na pevné kožené s viacerými uzatvárateľnými priečinkami, ktoré poskytnú vášmu partnerovi dostatok priestoru na všetky drobnosti a samozrejme aj väčšie veci.

Tašky cez plete by mali mať pevné ramienka, aby dokázali udržať váhu tašky a jej obsahu.

Odporúčame uprednostňovať značkové tašky cez plece vyrobené z kvalitnej a pevnej kože, ktoré vydržia sú vhodné aj k pánskym mikinám a džínsom a zároveň sú vhodné aj k moderným pánskym oblekom.

Nová výbava k mobilnému telefónu

Slúchadlá, obaly na telefón a stojany na telefóny do auta sú praktickými darčekmi pre vášho partnera. Každý muž si rád pravidelne mení výbavu k svojmu mobilnému telefónu.

Ak váš partner má dobrý mobilný telefón, skúste mu kúpiť novú výbavu k mobilnému telefónu, poprípade ak viete, aký mobilný telefón sa mu páči, kúpte mu nový mobil.

Takýto darček bez problémov domov prepašujete vo svojej obľúbenej kabelke a následne ho schováte na miesto, kde ho váš partner nenájde.

Nová mikina, nové tričká s krátkym rukávom

Oblečenie je vďačným darčekom, ktorý váš partner aj využije. Musíte sa však vedieť trafiť do vkusu vášho milovaného, čo však určite problém nebude.

Kúpte mu nové značkové pánske mikiny a k nim zlaďte zopár pekných pánskych tričiek s krátkym rukávom. Vyberte pár športových funkčných pánskych tričiek s krátkym rukávom a čo sa týka mikín, vyberajte buď medzi modernými elegantnejšími mikinami, alebo medzi športovými turistickými pánskymi mikinami.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.