Chcete na Vianoce podarovať zážitkový darček? Inšpirujte sa

0 306

Vianoce sa nezadržateľne blížia a blížiť by sa malo aj ukončenie nakupovania vianočných darčekov. Naozaj ak ešte nemáte pokúpené, či nebodaj ani vymyslené darčeky pre vašich blízkych, mali by ste sa do toho konečne pustiť.

Poznáte dostatočne osobu, ktorú chcete takýmto darčekom obdarovať?

Nebojte sa, sme tu na to, aby sme vám pomohli. Zameriame sa na všetkých, ktorí pred materiálnymi vecami uprednostňujú nezabudnuteľné zážitky. Ako teda vybrať ten správny zážitkový darček, ktorý zaručene poteší?

Úplným základom pri rozhodovaní je vychádzať zo záľub osoby, ktorú sa chystáte obdarovať. Pri niektorých adrenalínovejších zážitkoch myslite aj na to, či daná osoba nemá z niečoho strach, napríklad z výšok. Celkovo by sa dalo povedať, že ak poznáte povahu človeka, tiež vám to čo to napovie o tom aký zážitok by bol preňho ako darček najlepší a akým sa naopak vyvarovať.

Hľadáte niečo adrenalínové alebo pokojné?

Poďme však už na konkrétne príklady zážitkových darčekov. Najčastejšie sa nám tento typ darčekov spája s adrenalínom. Ak obdarovaná osoba vyhľadáva adrenalín, môžete mu darovať zoskok s padákom, bungee jumping, rafting, či kurz prežitia.

Naopak, pre pokojnejšie povahy (a milovníkov rôznych chutí) sú skvelé rôzne zážitky týkajúce sa jedla. Degustačné večere, či degustovanie rôznych nápojov je stávka na istotu, ale skúsiť môžete aj kurzy varenia.

Zážitkové darčeky pre každého

Ak hľadáte zážitkový darček pre niekoho, kto je niekde medzi predchádzajúcimi dvoma typmi ľudí (a nebojí sa výšok), môžete vybrať zážitkový darček, ktorý sa „odohráva“ vo vzduchu, ale nie je tak adrenalínový ako spomínaný zoskok padákom. Ísť môže napríklad o vyhliadkový let lietadlom, helikoptérou, či napríklad romantika v podobe letu balónom.

Na záver ešte pridáme tip na zážitkový darček pre všetkých, ktorí si radi namáhajú mozgové závity. V posledných rokoch nabrali na popularite takzvané escape rooms. V podstate ide o to, že ste so skupinou priateľov zavretí v miestnosti a musíte sa za pomoci rôznych indícii v časovom limite dostať von.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.