Trojica šiat, ktoré by mala mať v šatníku každá žena

0 246

Šaty jednoducho patria do ženského šatníka. Ak chce žena vyzerať elegantne a žensky, čo iné by si mala obliecť, keď nie nejaké úžasné šaty? A ako to už býva aj s inými kúskami oblečenia, len jedny šaty v šatníku rozhodne nestačia.

Svetrové šaty sú ako stvorené na nadchádzajúce dni

Aké typy šiat by vám teda nemali chýbať? Pre tentokrát vynecháme spoločenské šaty, keďže tie si zvyčajne zaobstaráte špeciálne na danú spoločenskú udalosť, ale zameriame sa na šaty, ktoré využijete aj na bežné nosenie.

A keďže sme na prelome jesene a zimy, začneme elegantnými svetrovými šatami. Tie sú totižto ako stvorené pre dámy, ktoré sa nechcú vzdať nosenia šiat aj keď je už dávno po lete. Svetrové šaty môžete nosiť od jesene do jari na rôzne príležitosti, napríklad do práce, na rande, či na stretnutie s kamarátkami. Aj počas chladných dní vás zahrejú (samozrejme, spolu s ďalším oblečením) a poskytnú vám celodenný komfort. Nehovoria o tom, že v nich budete vyzerať skvelo.

Dievčenská romantika a elegantná klasika

Dámy, ktoré milujú romantický dievčenský štýl, by rozhodne mali mať aspoň jedny kvetované šaty. Avšak v akom strihu? My odporúčame midi dámske šaty áčkového strihu. Sú vcelku univerzálne a dajú sa nosiť v rôznych kombináciách takmer po celý rok a to na neformálne aj o niečo formálnejšie príležitosti. Áčkový strih je naviac vhodný pre dámy rôznych postáv, keďže opticky zužuje pás a dokáže zakryť prípadné širšie boky.

Trojicu „must have“ šiat uzatvára klasika v podobe malých čiernych. Tieto neutrálne, ale pritom elegantné a štýlové šaty sú presne tým typom šiat, ktoré využijete na udalosti, na ktorých potrebujete byť elegantnejšie oblečená, ale zároveň nepotrebujete luxusnú plesovú róbu. Jednoduchý strih a kratšia sukňa rozhodne zaujmú aj bez toho, aby bol váš outfit príliš komplikovaný. Zdroj obrázku:NeonShot / Shutterstock.co

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.