Ako zabezpečiť auto proti krádeži?

0 76 097

Bojíte sa, že vám váš automobil niekto ukradne? Ak áno, podniknite potrebné opatrenia, aby vám váš automobil nikto neodcudzil. Nikdy neviete, kedy sa vám niekto pokúsi ukradnúť váš automobil a práve preto robte všetko pre to, aby bolo vaše auto zabezpečené, či už sa nachádza na parkovisku pred panelákom, v garáži, či mimo domova.

Ako teda zabezpečiť automobil proti krádeži?

Skontrolujte funkčnosť autoalarmu

Keď sa niekto pokúsi dostať do vášho auta, mal by sa ozvať autoalarm. Odporúčame vám preto skontrolovať si funkčnosť alarmu do auta. Alarm musí byť 100% spoľahlivý, aby vaše auto dokázal ochrániť pred nepovolanými návštevníkmi.

Kontrolujte auto po zamknutí?

Akonáhle zamknete auto, mali by ste si skontrolovať všetky kľučky, vrátane kufra, či je auto dobre zamknuté. Mnohí ľudia zamknú svoje auto pomocou diaľkového kľúča a neskontrolujú si, či majú auto zamknuté, alebo nie. Dnes nie je problém dostať sa do auta tým, že zachytia signál z diaľkového ovládania. Odporúčame vám preto vždy po zamknutí prejsť si všetky dvere a skontrolovať, či je vaše auto dobre zamknuté.

Práve toto je najlepšie zabezpečenie auta proti krádeži, no pre niekoho je to nepodstatná vec a potom sa čuduje, prečo sa mu niekto vlámal do auta, prinajhoršom sa ho pokúšal odcudziť.

TIP: Opel Crossland

Nenechávajte nič na sedačkách

Ak nechcete, aby sa vám niekto do auta vlámal,alebo vám ho odcudzil, skúste všetky osobné veci dávať pri odchode od auta preč zo sedačke. Kabelky, tašky na notebook, tablety, notebooky, či peňaženky s dôležitými dokumentami musia byť jednoznačne v kufri, aby nikoho nelákali.

Ak si ale chcete byť 100% istý ochranou vášho auta, investujte do moderného autoalarmu od značky Pandora. Bezpečnostné prvky tohto moderného autoalarmu zamedzujú odcudzeniu v najrôznejších situáciách, dokonca aj v prípade, že by vám ukradli originálny kľúč.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.