Oddýchnite si vo vlastnej vírivke

0 7 749

Každý z nás túži po mieste, kde si po náročnom pracovnom dni môže oddýchnuť a načerpať energiu. Niekomu stačí kreslo, lampa a dobrá kniha v ruke. Niekto preferuje skôr kúpeľ v horúcej vani.

Ak hľadáte miesto, kde by ste si mohli dokonale oddýchnuť, odporúčame vám vírivku. Jedná sa síce o väčšiu investíciu, no ak máte na ňu priestor a viete, že by sa u vás využívala, zaobstarajte si ju. Veď naše telo sa skladá z vody, preto prirodzene vyhľadávame vodné procedúry na relaxáciu a oddych!

Aké pozitívne účinky hydromasáže sú pre vás prospešné?

Vírivka je nielen vhodným relaxačným prostriedkom, ale aj vhodným miestom na hydromasáž. Hydromasáž má pozitívne účinky pre naše telo. Vedeli ste, že hydromasáž vo vírivke posilňuje kardiovaskulárny systém? Okrem toho dokáže uvoľniť svalové napätie a stuhnutosť, uvoľňuje psychické napätie a celkovú záťaž, zvyšuje prekrvovanie vnútorných orgánov a kože, prispieva k odstráneniu odumretého tkaniva a dokonca aj skracuje dobu zotavenia po zraneniach.

Hydromasáž má množstvo ďalších pozitívnych účinkov, avšak toto sú tie najznámejšie.

Ak sa neviete rozhodnúť, či si kúpiť vírivky, alebo nie, práve pozitívne účinky hydromasáže vás môžu presvedčiť.

Ako vybrať kvalitnú vírivku?

Pri výbere novej vírivky zohľadňujte predovšetkým váš rozpočet. Je však pravda, že čím viac investujete, tým kvalitnejšiu vírivku budete mať. Pri výbere je potrebné okrem rozpočtu zvažovať aj maximálny počet osôb, ktorý sa do vírivky zmestí; miesto umiestnenia vírivky a či disponujú kvalitnými prepracovanými masážnymi systémami.

Jednou z veľmi obľúbených víriviek je kvalitná akrylátová vírivka nazývaná Artemis. Má parádne chrómové kryty trysiek, integrovanú clonu proti zamrznutiu a prehriatiu, programovateľnú filtráciu a dvadsaťšesť vodoliečebných trysiek a desať trysiek určených na liečbu kože.

Pri výbere vírivky zohľadňujte aj to, na akom mieste bude umiestnená. Ak sa ju rozhodne dať na záhradu, k terase, nezabúdajte na dostatočné spevnenie podložia.

Zdroj obrázka:

Autor: kavram / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.