Chcete luxusnú starostlivosť pre vaše oblečenie? Vsaďte na Miele

0 57

Ak chcete, aby vám vaše oblečenie vydržalo čo najdlhšie, nestačí len kupovať luxusné kvalitné značky. Dôležité je dopriať vášmu oblečeniu aj luxusnú starostlivosť. A práve takú vám prinášajú spotrebiče Miele.

Kvalitné pranie so zachovaním prísnych energetických štandardov. Lepšie to byť nemôže

Práčka a sušička, to je dvojica, ktorej úlohou je postarať sa o oblečenie, aby bolo na konci prania a sušenia ako nové. Luxusné nemecká značka Miele má v ponuke aj práčky a sušičky. Prečo je práve stávka na Miele tou ideálnou voľbou?

Začnime kvalitnou Miele práčkou. Tá prinesie vášmu oblečeniu a inému prádlu skutočný luxus. A to vďaka unikátnym Miele funkciám, ktoré sú prispôsobené na rôzne druhy prádla, aby ste mohli oprať čokoľvek a s vynikajúcimi výsledkami.

Vysoká úroveň prania je naviac dosiahnutá pri zachovaní vysokých ekologických a energetických štandardov. Všetky Miele práčky spĺňajú štandard A++ a väčšina z nich až A+++. Sú to jednoducho skvelé práčky po všetkých stránkach.

Sušičky Miele v ničom nezaostávajú za ich práčkami

Asi už tušíte, že keď si k Miele práčke kúpite aj špičkovú sušičku Miele, môžete aj od nej čakať rovnako pôsobivé výsledky. Práčky a sušičky Miele predstavujú dokonalé spojenie pre dokonale oprané a usušené prádlo. Rovnako ako práčky Miele aj ich sušičky majú kvalitné diely, najvyššiu energetickú účinnosť a zhodujú sa aj v unikátnom luxusnom dizajne, takže spolu vytvoria elegantnú dvojicu, ktorá bude nielen praktická, ale aj esteticky krásna.

V prospech Miele hovorí aj fakt, že ako jediný výrobca vo svojom odvetví testuje svoje produkty na životnosť až 20 rokov. V tomto smere nerobia žiadne kompromisy a každý, kto má skúsenosti s ich produktami, vám to potvrdí.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.