Ako si vybrať správnu trampolínu do záhrady?

0 955

Ak máte doma deti, musíte ich počas teplých mesiacov zabaviť v záhrade. Existuje veľa spôsobov, ako to môžete urobiť. Najlepším spôsobom je získať na to pomocníka. Dnes sa pozrieme na najpopulárnejší produkt posledných rokov, ktorý nájdete v každej druhej záhrade. Na čo musíte myslieť pri kúpe? Zistite, na čo sa zamerať.

Premýšľajte o veľkosti, mieste a veku detí

Najdôležitejšia vec, ktorú treba pri výbere zvážiť, je samozrejme veľkosť. Trampolína zaručene zaberie na záhrade určitý priestor, preto by ste si mali dobre premyslieť, koľko miesta jej chcete venovať.

Ďalším faktorom je, kto bude na trampolíne skákať. Nájdete tu aj výrobky pre dospelých, ale väčšina z nich je určená pre deti. Len si musíte ujasniť, či kupujete atrakciu pre batoľa, školáka alebo dospelého. Medzi ďalšie faktory patria:

  • Bezpečnostná sieť (vnútorná alebo vonkajšia),
  • pružiny (s nimi alebo elastické),
  • príslušenstvo (plachta, kotviaca súprava atď.).

Bezpečnostné prvky sú mimoriadne dôležité. Sieť môže byť umiestnená medzi skákacou plochou a pružinami alebo za pružinami. Trampolíny s vonkajšou sieťou sú lepšie, pretože sú opticky väčšie a bezpečnejšie. Trampolíny pre deti musia byť vždy zabezpečené. Nepodceňujte kvalitu výrobku a prítomnosť sietí, inak sa deti môžu veľmi vážne zraniť.

Ďalšie záhradné atrakcie, ktoré sa deťom budú páčiť

Veľmi obľúbeným prvkom v záhrade je aj šmykľavka. Šmykľavka je vhodná na detské ihrisko, ale aj do vašej záhrady. Veľkou výhodou je, že nie sú drahé a deti na nich môžu zostať celé hodiny. Detská šmýkačka však môže mať mnoho podôb. Na leto si môžete zaobstarať bazén so šmykľavkou, ktorý bude u detí určite veľmi obľúbený.

Pri kúpe však máte ďalšiu možnosť. A túto pomôcku môžu používať aj dospelí. Šmykľavka do záhrady potrebuje len vodu a môžete sa kĺzať ako tučniaci. Keď k tomu pridáte napríklad nafukovaciu dúhu s vodnou fontánou, získate miesto na živú zábavu pre celú rodinu.

Trampolíny s certifikátom, bazény v rôznych veľkostiach a tvarov si môžete zaobstarať v e-shope www.hawaj.sk . Neváhajte, a vyberte si to najlepšie pre Vás.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.