Kvalitné a pritom tak lacné notebooky môžete mať aj vy

Notebooky sú posledné roky považované za spotrebný tovar. Meníme ich častejšie, ako mobilné telefóny, lebo od nich neustále vyžadujeme 120% výkon, a to najmä, ak nás práca na notebooku živí. Najznámejšie značky notebookov sa ale predbiehajú, kto poskytne výkonnejší a lacnejší notebook. Pre klientov je veľký výber veľmi vyhovujúci, vzhľadom na to, že môžu ušetriť aj niekoľko stoviek eur. Vedeli ste ale, že v posledných rokoch je veľký záujem práve o repasované notebooky?

Notebooky z druhej ruky

Ich výhodou sú najmä nízke ceny. Jedná sa väčšinou o jedno, až dvojročné notebooky, ktoré predchádzajúci majitelia nechceli a firmy, ktoré sa zaoberajú repasom notebookov, ich odkúpili a následne zrepasovali, aby ich mohli ďalej predať. Ak si chcete kúpiť kvalitný repasovaný notebook, skôr, ako si ho kúpite, zistite si sériové číslo notebooku. Ak vám sériové číslo nesedí, pravdepodobne sa jedná o notebook, ktorý bol poskladaný z viacerých notebookov a takýmto a samozrejme vyhýbajte. Z repasovaných notebookov vyberajte len tie, ktoré majú maximálne rok. Práve pri týchto si môžete byť istý, že vám poskytnú to, čo ste chceli. Takéto notebooky budú výkonné a batérie vám vydržia ako nové.

Herné notebooky

Ak notebooky neplánujete využívať len na prácu, ale hlavne na hry, potrebujete kúpiť herné notebooky. Vzhľadom na rôznu úroveň počítačových zručností vám odporúčame kupovať najlacnejšie herné notebooky. Herné notebooky predávajú všetky značky predávajúce notebooky – HP, Asus, Acer, Lenovo atď. herné notebooky sú tie najsilnejšie (najvýkonnejšie) modely notebookov s dobrými grafickými kartami a hlavne kvalitným rozlíšením.

Ak chcete kvalitné, ale hlavne lacné notebooky, skúste si pozrieť ponuku e-shopov, ktoré sa zameriavajú na predaj herných a repasovaných notebookov.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *