Kvalitné a pritom tak lacné notebooky môžete mať aj vy

Notebooky sú posledné roky považované za spotrebný tovar. Meníme ich častejšie, ako mobilné telefóny, lebo od nich neustále vyžadujeme 120% výkon, a to najmä, ak nás práca na notebooku živí. Najznámejšie značky notebookov sa ale predbiehajú v tom, kto poskytne výkonnejší a lacnejší notebook. Veľký výber notebookov ocenia najmä klienti, ktorí dokážu ušetriť nemalé peniaze. Vedeli ste ale, že v posledných rokoch je veľký záujem práve o repasované notebooky?

Notebooky z druhej ruky

Ich výhodou sú najmä nízke ceny. Jedná sa väčšinou o jedno, až dvojročné notebooky, ktoré predchádzajúci majitelia nechceli a firmy, ktoré sa zaoberajú repasom notebookov, ich odkúpili a následne zrepasovali, aby ich mohli ďalej predať. Ak si chcete kúpiť kvalitný repasovaný notebook, skôr, ako si ho kúpite, zistite si sériové číslo notebooku. Ak vám sériové číslo nesedí, pravdepodobne sa jedná o notebook, ktorý bol poskladaný z viacerých notebookov a takýmto sa samozrejme vyhýbajte. Z repasovaných notebookov vyberajte len tie, ktoré majú maximálne rok. Práve pri týchto si môžete byť istý, že vám poskytnú to, čo naozaj chcete. Takéto notebooky budú výkonné a batérie vám vydržia ako nové.

Herné notebooky

Ak notebooky neplánujete využívať len na prácu, ale hlavne na hry, potrebujete si kúpiť herné notebooky. Vzhľadom na rôznu úroveň počítačových zručností vám odporúčame kupovať najlacnejšie herné notebooky. Herné notebooky predávajú všetky značky predávajúce notebooky – HP, Asus, Acer, Lenovo atď. Herné notebooky sú tie najsilnejšie (najvýkonnejšie) modely notebookov s dobrými grafickými kartami.

Ak chcete kvalitné, ale hlavne lacné notebooky, skúste si pozrieť ponuku e-shopov, ktoré sa zameriavajú na predaj herných a repasovaných notebookov. Určite natrafíte na skúsených predajcov, ktorí záleží na spokojnosti klientov a nielen na zisku.

Redakcia

Magazín discloser.sk začal písať svoju históriu v októbri 2014. Od svojho vzniku sme sa stali stabilnými partnermi agentúr a súkromných inzerentov. Publikovali už viac ako 400 článkov. Máte záujem o spoluprácu? Kontaktujte nás. Radi Vám zodpovieme všetky otázky.