Vymysleli sme za vás originálnu žiadosť o ruku

Žiadosť o ruku patrí po svadbe a narodení dieťaťa k najpríjemnejším okamihom života. Každá žena už ako malá snívala o tom, že ju požiada o ruku dobrý muž, s ktorým budú do konca života šťastní. Aj keď žijeme v zvláštnej dobe, kedy sa páry rozchádzajú aj kvôli hlúpostiam, sú aj páry, ktoré svoju dlhoročnú lásku chcú spečatiť svadbou.

Ak plánujete svoju partnerku požiadať o ruku, vymysleli sme pre vás originálnu žiadosť o ruku.

Nič silené, všetko spontánne!

Mnohí muži si vopred plánujú, čo povedia svojej partnerke pri žiadosti o ruku. Treba si však uvedomiť, že nič takéhoto sa nedá vopred pripraviť. Pri žiadosti o ruku nesmie chýbať vyznanie lásky, bez toho by to naozaj nešlo.

Nič si však vopred nepripravujte. Povedzte to zo srdca, povedzte to, ako to cítite. Takto by to chcela každá žena a určite aj tá vaša.

Miesto, ktoré sa spája s vašou láskou

Vianoce, letná dovolenka, Silvester sú príležitosti, kedy bola väčšina žien požiadaná o ruku. Ak nechcete byť niekým ďalším a chcete niečo naozaj originálne, požiadajte svoju partnerku o ruku na mieste, ktoré sa spája s vašou láskou. Môže to byť miesto, kde ste sa zoznámili, kde ste mali prvé rande, kde ste sa prvýkrát pobozkali. Nebuďte ako ostatní a vymyslite niečo originálne, čo partnerku poteší a zároveň aj prekvapí. Dôležité je, aby partnerka nič netušila.

Ako požiadať partnerku o ruku? Skúste to na mieste, ktoré sa spája len s VAMI. Niečo, podľa čoho si to zapamätáte a niečo, na čo nikdy nezabudnete. Skúste požiadať partnerku pri partnerskom fotení, pri romantickej prechádzke v romantickom meste, alebo po výstupe na vysokohorský vrchol. Nikdy to však nerobte pri štedrovečernej večeri, pri lúčení sa so starým rokom a podobne.

Ak chcete, aby bola žiadosť originálna, myslite aj na zachytenie daného momentu. Odporúčame vám mať pri sebe niekoho, kto by moment žiadosti o ruku zachytil na fotku.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *