Profesionálna manipulačná technika, ktorá vám pomôže uľahčiť prevoz materiálu a výrobkov

Dôležitou súčasťou výrobných hál a moderných skladových priestorov sú nielen efektívne regálové systémy, ale aj profesionálna manipulačná technika. Manipulačná technika pomáha tam, kde nie je možný presun ľudskými silami. Ktorá manipulačná technika by ale nemala chýbať ani u vás?

Rudla na schody

Sú vaše skladové priestory a výrobné haly viacposchodové a máte obavy, ako presuniete ťažký tovar a materiál na vyššie poschodia? Pomôcť vám v tomto prípade môžu nákladné výťahy, ktoré sú súčasťou každého skladového priestoru, ale aj výrobnej haly.

Ak vám ale kapacitne nebudú vyhovovať, budete nútení ťažký materiál prevážať práve po schodoch. V tom vám pomôžu tie najkvalitnejšie rudly na schody, ktoré majú pevné madlo/ madlá a kolesá zvládnu maximálnu povolenú nosnosť.

Rudly na schody oceníte najmä, ak vlastnite reštauračné zariadenie alebo pohostinstvo, v ktorom budete potrebovať prenášať ťažké sudy s pivom.

Plošinové vozíky

Skladacie, na liate podlahy, s nafukovacími kolesami, s pevnými kolesami – aj takéto manipulačné plošinové vozíky nájdete v ponuke toho najlepšieho predajcu plošinových vozíkov. O predaj plošinových vozíkov je veľký záujem, nakoľko sú využiteľné vo firmách s akýmkoľvek zameraním. Stačí si len vybrať konkrétny typ manipulačných plošinových vozíkov.

Dávajte si pozor na maximálnu nosnosť plošinového vozíka.

Investujte do profesionálnej manipulačnej techniky. Nezabúdajte najmä na plošinové vozíky, schodiskové rudle, ale aj na skladacie rudle, ktoré oceníte najmä, ak potrebujete ušetriť miesto v skladovom priestore a výrobných halách.

Cone Design Int. s.r.o.

Ak chcete vedieť, kde by ste mohli kúpiť kvalitnú a nie príliš drahú manipulačnú techniku, pozrite si ponuku manipulačnej techniky na conedesign.sk. Predávajú paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, plošinové vozíky, stavebné fúriky, rudle, obalový materiál, ale dokonca aj pracovnú obuv.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *