Ideálne miesto pre organizovanie kongresu? Piešťany

Kongres

Výber vhodných priestorov na usporiadanie významného kongresu alebo firemnej akcie je základom, aby bola takáto udalosť úspešná. A zďaleka nejde len o to, aby bola sála dostatočne veľká, aby si v nej našiel miesto na sedenie každý účastník.

Takmer bezkonkurenčná dostupnosť

Pokiaľ chcete na účastníkov naozaj zapôsobiť, je dôležité, aby boli priestory maximálne reprezentatívne a poskytované služby spĺňali všetky vaše požiadavky. A vždy je dobré ak je aj samotná lokalita pekná a reprezentatívna. A dobre dostupná. Nechcete predsa účastníkov ťahať na nejakú ťažko prístupnú lokalitu, kde cesta tam trvá zbytočne dlho.

Všetky predpoklady na úspešnú organizáciu spĺňa organizovanie menšieho, či väčšieho kongresu v Piešťanoch. Piešťany ležia na hlavnej trase z Bratislavy na východ a pokiaľ sú účastníci z oblastí od Bratislavy po Žilinu, jednoducho „vybehnú“ na diaľnicu a onedlho sú tam. Len málo miest sa môže popýšiť takouto lokalitou.

Všetkým vašim požiadavkám bude vyhovené

Piešťany sú naviac naozaj pekné mesto a ak bude na prehliadku mesta čas, účastníci kongresu určite nebudú sklamaní. A kde konkrétne v Piešťanoch kongres zorganizovať, aby bol naozaj na úrovni? Odpoveďou je krásny Hotel Park Piešťany. Ten okrem skvelého ubytovania a wellness ponúka aj luxusné priestory práve na zorganizovanie kongresu, či firemnej akcie.

Podľa počtu účastníkov si môžete vybrať medzi veľkou kongresovou sálou a dvojicou menších salónikov. Nech si však vyberiete akokoľvek, získate skutočne reprezentatívny klimatizovaný priestor vybavený modernými technológiami.

Okrem kompletného technického vybavenia sa môžete spoľahnúť aj na chutné občerstvenie a reštauračné služby na vysokej úrovni. WiFi pripojenie v celom hoteli vrátane kongresových sál je samozrejmosťou, takže kontakt so svetom určite nestratíte.

Zdroj obrázku: l i g h t p o e t / Shutterstock.com

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *