Ako byť trendy aj na letnej dovolenke?

Čas letných dovoleniek je tu a ak vás letná dovolenka pri mori ešte len čaká, máme pre vás pár užitočných rád, čo si zbaliť na dovolenku, aby ste boli trendy a cítili sa popritom dobre. Väčšina žien má tendenciu vziať si polovicu šatníka. Neuvedomujú si ale, že zbytočne si berú veľa oblečenia, ktoré na dovolenke ani reálne nevynosia.

Ako byť trendy aj na letnej dovolenke a nebrať si väčšinu oblečenia zo šatníka?

Letné dlhé šaty, výrazný náhrdelník a pohodlné šľapky

Niet lepšieho miesta na letné šaty ako more. Dlhé letné šaty predĺžia vašu postavu, sú vzdušné, takže sa v nich nepotíte a v kombinácii s pohodlnými šľapkami a výrazným náhrdelníkom vytvoria pohodlný nositeľný outfit na väčšiu časť dovolenky.

Odporúčame vám brávať si so sebou bavlnené alebo ľanové dlhé letné šaty, ktoré a na telo nelepia, sú pohodlné aj v letných horúčavách a sú vhodné aj na formálnejšie príležitosti, napríklad na luxusné večere v reštauráciách. Keď chcete zvýrazniť svoj pás, odporúčame používať dámsky opasok, ktorý zvýrazní vaše boky. Ak nechcete klasický dámsky opasok, nahraďte ho dámskou šatkou.

Džínsová sukňa/ kraťasy a jednoduchý top/ tielko

Klasika, ktorá nikdy neomrzí! Keď k džínsom zladíte štýlový kožený opasok, vyberiete vhodné šperky, máte dokonalý outfit na prechádzky po meste. K tomuto outfitu odporúčame kombinovať tenisky na platforme, poprípade dámske sandále.

Rifľovina je nadčasová, trendy, pohodlná a zároveň ženská a práve preto ju ženy tak veľmi milujú aj na dovolenke. Odporúčame vám kombinovať k tomu výrazné slamené klobúky a slamené kabelky. Klasický top (vzorovaný, jednofarebný) môžete nahrádzať voľnými tielkami, napríklad tielkam s viazaním.

Na dovolenku si vezmite pár topov, jedny džínsové kraťasy, jedny letné dlhé šaty a aspoň jednu dlhú sukňu. Nič viac netreba, aby ste bola trendy!

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *