Operácia Anthropoid

Plagát filmu Anthropoid

Plagát filmu Anthropoid

Film Anthropoid vychádza z výnimočného skutočného príbehu vojenskej operácie počas druhej svetovej vojny, ktorej cieľom bol atentát na obergruppenführera SS Reinharda Heydricha. Heydrich bol po Hitlerovi a Himmlerovi tretím najvýznamnejším mužom Tretej ríše, hlavným strojcom Konečného riešenia a vodcom nacistických okupačných síl v Československu. Vražedná a brutálna vláda tohto muža, prezývaného „pražský mäsiar”, prinútila spojenecké sily v Londýne k naplánovaniu prísne tajnej misie s kódovým označením Operácia Anthropoid, ktorá sa mala navždy zapísať do histórie. Prejsť na článok

Suburra

Plagát filmu Suburra

Plagát filmu Suburra

V starovekom Ríme bola Suburra štvrťou, kde sa tajne stretával zločin a moc. Po viac ako dvoch tisícročiach toto miesto stále existuje. Pretože teraz, možno viac ako predtým je Rím mestom moci. Je to mesto veľkých palácov politiky, mestom palácov zdobených freskami vo vatikáne, plných spirituality a najmä mestom ulice. kde kriminalita aj dnes tak ako vždy hľadá cestu ako všetkým vnútiť svoje vlastné zákony.

Prejsť na článok

Trailer filmu Bod zlomu (Point break)

Poing break

Poing break

Voľným pádom a bez istenia mieri do kín Bod zlomu (Point break), akčný adrenalínový thriller, ktorého hrdinovia idú v každom okamihu na plné obrátky a na doraz. Vysoko, hlboko, rýchlo, zbesilo alebo hore nohami pácha neznáma skupina svoje šialené lúeže a v rovnakom štýle musí prebiehať aj pátranie. Kto narazí na limity svojich možností ako prvý? Kto ako prvý nájde svoj Bod zlomu? Zločin alebo spravodlivosť?

Prejsť na článok