Top trendy roku 2017

Topánky Adidas originals

Tenisky Adidas originals

Príchod nového roka každoročne rozkrúti aj módny kolotoč nových trendov a zmien v šatníkoch. To je tak pravidelný moment, že by sa podľa neho dali nastavovať hodinky. Ako to teda bude v 2017tom? Aj takto.

Šport – definuje osobnosť čoraz väčšieho počtu ľudí

Šport už nie je len príležitostným koníčkom širokých más. Čoraz viac zasahuje do života bežných ľudí, ktorí sa podľa neho definujú aj pomimo času stráveného v posilňovni či na kurte s raketou v ruke. Odráža sa to najmä na oblečení rangu streetwear, ktorá dohromady spája zdanlivo nezlučiteľné – športovú a elegantnú módu. Tento rok sa bude niesť najmä v znamení kolekcií Adidas Originals, predstavujúcich nespútanosť, osobitosť a štýl. Výhodou značky je jej ľahká rozpoznateľnosť a tradícia, ktorá velí jasne – toto áno!

Tenisky – dobehnú módne trendy za každých okolností

Nohami to niekedy začína, inokedy končí. Tak či onak, nohy, respektíve topánky, sú našou vizitkou za každých okolností a potrpieť na ne by si mal každý. Každý aktívny jedinec má vo svojej výbave minimálne jedni tenisky aj na bežné nosenie. Ich popularita je, zdá sa, nekonečná a my vieme prečo. Tenisky sú funkčné, komfortné a medzi rôznymi štýlovými prevedeniami si určite vyberiete. Na tento rok odporúčame topánky Adidas Originals s metalickým vzhľadom, v bielej alebo konzervatívnejšej čiernej farbe.

Rok 2017 bude v znamení sviežich farieb

Á propos farby. Rok 2017 im bude priať bez ohľadu na počasie či politickú situáciu vo svete. Pre extravagantnejšie a odvážnejšie typy nebude problém vybrať dámske topánky Adidas s metalickým leskom alebo červeným odtieňom. Hitom roka vo všeobecnosti však budú svieže farby v rôznych odtieňoch. Na jar či v lete by vám najmä svieže odtiene zelenej mohli pasovať.

Redakcia

Magazín discloser.sk začal písať svoju históriu v októbri 2014. Od svojho vzniku sme sa stali stabilnými partnermi agentúr a súkromných inzerentov. Publikovali už viac ako 400 článkov. Máte záujem o spoluprácu? Kontaktujte nás. Radi Vám zodpovieme všetky otázky.