Plavákové trendy 2017: Vyberiete si?

Leto je za dverami a príprava na plážovú sezónu je v plnom prúde. Niekto už od februára drie v posilňovni, aby mal na pláži čo ukázať a pre iných už je pomaly na čase vybrať ten správny odev, ktorý zakryje nedostatky a zvýrazní prednosti. A tohtoročné trendy tomu rozhodne nahrávajú. Pozrite sa, čím tento rok na pláži oslníte.
S výberom plaviek je to vždy náročné, pretože sa každú sezónu vyrojí niekoľko trendových línií od návrhárov, z týždňov módy a z módnych časopisov a nie je ľahké si vybrať. A preto sme jednotlivé trendy prešli za vás a výsledok vás poteší. Tento rok to bude veľmi pestrý a rozvoľnený.

Kvetinový motív alebo nude?

Trendom, ktorý neprekvapí, ani neurazí, bude rozhodne kvetinový motív, pokojne kombinovaný s geometrickými vzormi. A je len na vás či zvolíte klasické kvetované bikiny, tankiny alebo plavky v celku. O niečo prekvapivejší je trend nude plaviek, teda plaviek v telovej farbe. Aj keď u nude líčení platí, že sadne každému, u plaviek tomu tak rozhodne nie je. Telová farba sadne len tým, čo majú štíhlu postavu – dámam, ktoré trápia faldíky, bude zbytočne pridávať kilá.

High leg

High leg

High leg

Na prehliadkových mólach sa to tento rok len hemžilo high leg typom, plavkami, ktoré majú vysoko vykrojený spodok a ak sa toho trendu ženy chytia, páni sa dozaista majú na čo tešiť. High leg plavky ocenia fanúšičky jednodielnych plaviek, ktoré chcú zmenu. U bikín high leg typ mierne zväčšuje pozadie, čo môže byť ako výhodou, tak nevýhodou.

Textúra v popredí

Trendy budete aj v prípade, že sa rozhodnete pre zaujímavú textúru, netradičný materiál, zamat, semiš či trebárs žakár. Zaujímavý materiál ani nemusí byť cez celé plavky, stačí len vzorovaný kúsok, ramienko či trebárs hodvábna priehľadná výseč. Zaujímavým nápadom sú rozhodne tiež neoprénové plavky, dotvarujú aj miestami ovisnutú postavu, takže budete vyzerať ďaleko pevnejšie a športovejšie.

Plavky s motívmi

Plavky s motívmi

Motívy a zase motívy

Trefou do čierneho, za ktorú vás módna polícia určite nezastrelí, budú plavky ozdobené geometrickými tvarmi, napríklad prúžkami a najrôznejšími drobnými motívmi. Ak ste fanúšikmi šnúrok, kruhov a 3D ozdôb, určite si ich tento rok môžete dovoliť. Dajte si však pozor pri výbere strakatých plaviek, kde by sa farby a ozdoby mohli vzájomne trieskať. Tak čo, už sa tešíte na leto? Tento rok to na pláži bude pestré!

Redakcia

Magazín discloser.sk začal písať svoju históriu v októbri 2014. Od svojho vzniku sme sa stali stabilnými partnermi agentúr a súkromných inzerentov. Publikovali už viac ako 400 článkov. Máte záujem o spoluprácu? Kontaktujte nás. Radi Vám zodpovieme všetky otázky.