Plánujete sa zúčastniť výstavy? Poradíme vám, ako zaujať

Každý podnikateľský subjekt veľmi dobre vie, že ak sa nebude zúčastňovať tematických výstav a konferencií, zákazníkov k sebe nepriláka. Ak chcete uspieť, musíte sa potencionálnym zákazníkom stále pripomínať. Pripomínať sa môžete aj na výstave. Je potrebné, aby ste si však zobrali také vybavenie, ktoré potencionálnu klientelu priláka k vášmu stánku.

Promo stánok

Na výstave nemôžete byť bez vlastného promo stánku. Tento stánok si samozrejme musíte dať vyrobiť na mieru. Vlastný dizajn – dizajn firmy by sa mal vynímať na tomto štýlovom promo stánku. Promo stánok by mal byť spratný, prenášateľný, stabilný.
Ak chcete parádny promo stánok, odporúčame vám vyberať si promo stánok v tvare L. Patrí k najpopulárnejším promo stánkom ponúkaným na našom trhu a vďaka svojmu tvaru poskytne veľa priestoru. Odporúčame vám vyhľadať si takú firmu, ktorá vám dá možnosť navrhnúť si vlastný promo stánok a na základe vašich požiadaviek vám takýto stánok vyrobia.
Promo stánky poskytujú aj úložný priestor v rohovej časti stánku.

Ako prebieha proces výroby takéhoto stánku? Najprv je potrebné vytvoriť 3D návrh, potom nasleduje príprava grafiky stánku a výroba hliníkových profilov. Keď sa schvália vzorky tlače, môže sa začať s tlačou grafických panelov. Následne bude váš promo stánok hotový na odoslanie k vám.

Expo stánok

Expo stánky sa predávajú v zaoblenom tvare – majú zaoblené rohy. Inak sú veľmi podobné promo stánkom v tvare L. Niektorých podnikateľom viac vyhovujú, niektorým nie. Ak ale chcete mať expo stánok, dajte si vyrobiť vlastný oblý expo stánok. Na výstavách a expo akciách na nich určite zaujmete.

Dajte si vytvoriť originálny výstavný stánok a vyberte si z ponuky promo a expo stánkov ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Oba sú obľúbené medzi skúsenými podnikateľmi.

Redakcia

Magazín discloser.sk začal písať svoju históriu v októbri 2014. Od svojho vzniku sme sa stali stabilnými partnermi agentúr a súkromných inzerentov. Publikovali už viac ako 400 článkov. Máte záujem o spoluprácu? Kontaktujte nás. Radi Vám zodpovieme všetky otázky.