Pergoly a vonkajšie žalúzie – kvalitná ochrana pred slnečnými lúčmi

0 60 619

Slnečné lúče boli v posledných týždňov veľmi žiadané a keďže je v našich končinách už jar, začíname si ich užívať o to viac. V letných mesiacoch, kedy teploty začnú stúpať vysoko, sa však pred slnečnými lúčmi, priamym slnkom budeme chcieť schovávať. Chrániť však budeme nielen seba, ale aj interiér.

Medzi najkvalitnejšie a najpredávanejšie tienenie radíme momentálne pergoly a vonkajšie žalúzie. Klasické interiérové žalúzie ide do úzadia a môže za to aj stavanie rodinných domov s veľkými presklenenými plochami.

Vonkajšie žalúzie

Veľmi obľúbený a efektívny spôsob tienenia ponúka štýlové vonkajšie žalúzie. Kvalitné vonkajšie žalúzie dokáže dodať stavbe špecifické rysy, ktoré vylepšujú charakter nehnuteľnosti. Keďže sa v súčasnosti stavajú rodinné domy s presklenými plochami, majitelia sú nútení prispôsobiť týmto oknám aj výber tieniacej techniky. Práve vonkajšie žalúzie sú vhodné do týchto priestorov a nájdete ich takmer v každej takejto nehnuteľnosti. Tieto žalúzia sú umiestnené pred oknami, takže okrem toho, že poriadne tienia a chránia interiér pred slnečnými lúčmi, poskytujú tepelnú ochranu budovy. Dajú sa ovládať motoricky, alebo manuálne. Je na vás, ktorú možnosť si vyberiete.

Kúpte si nové vonkajšie žalúzie a chráňte interiér pred prehrievaním a neželanými slnečnými lúčmi.

Pergoly

Nemáte krytú terasu, posedenie na záhrade, kde by ste si počas teplých dní mohli vychutnávať pohodlie a chrániť sa pred slnkom? K modernej tieniacej technike, ktorá je určená do exteriéru, patria aj pergoly. Moderné pergoly nenájdete len v prímorských krajinách, kde spolu s markízami patria k najvyužívanejším tieniacim systémom. Perfektne ladia s architektúrou domu a máte možnosť si vybrať buď z hliníkových, alebo drevených pergol. Dôležité je, aby vaša nová pergola ladila s architektúrou domu. Trávenie času v záhrade nikdy nebolo príjemnejšie.

Ak si chcete vytvoriť miesto, kde budete tráviť čas a zároveň sa chrániť pred priamym slnkom, kúpte si modernú pergolu.

Zdroj obrázka:

Autor: U.J. Alexander / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.