O nás

Discloser.sk - responzívne zobrazenie

Sme plne responzívny. Obsah si čitatelia môžu prezerať na akomkoľvek zariadení.

Články plné zaujímavostí, nápadité témy, pútavé fotografie, originálne texty, to všetko nájdete v online magazíne www.discloser.sk

Ponúkame príťažlivé témy zamerané prevažne pre náročnejšie mužské publikum v kategóriách architektúra, dizajn, auto-moto a filmy. Dámske publikum si zasa príde na svoje najmä v kategóriách cestovanie, príroda, móda a podobne.

Počas troch rokov sme publikovali už viac ako 500 unikátnych článkov a zároveň obslúžili desiatky klientov, ktorým sme odpublikovali už viac ako 133 PR článkov. Spolupracujeme s malými i veľkými agentúrami zaoberajúcimi sa SEO optimalizáciou, ale aj súkromnými inzerentmi či freelancermi, ktorí spravujú svojim klientom web stránky.

Discloser ešte nepatrí medzi špičky na poli slovenských internetových magazínov, nie sme profíci a náš rozpočet je omnoho menší ako rozpočet našej konkurencie napriek tomu však ponúkame kvalitné služby a spoľahlivé partnerstvo.

Zaujal Vás náš magazín a máte záujem o viac informácií týkajúcich sa možnosti spolupráce? Neváhajte nás kontaktovať. Aj Vaše články môžu byť na titulke moderného online magazínu a môžu patriť medzi tie najčítanejšie.

Tlačové správy

3 výročie magazínu Discloser – Stiahnuť