Neklape vám to v posteli? Toto môžu byť príčiny

0 60

Mať pri sebe manžela, či manželku ktorý/ ktorá je vám oporou, je veľká výhra. Treba si však priznať, že žiaden vzťah nie je úplne dokonalý. Dokonalý vzťah totiž neexistuje a v každom vzťahu to občas zaškrípe.

Ak vám to ale neklape v posteli, viete aké môžu byť príčiny? Toto sú tie najčastejšie, ktoré trápia viaceré páry.

Erektilná dysfunkcia

Tento zdravotný problém trápi milióny mužov vo svete. Erektilná dysfunkcia znamená, že muž nemôže dosiahnuť erekciu, resp. nemôžu udržať dostatočnú erekciu. Dnes existujú viaceré možnosti liečby erektilnej dysfunkcie, čo je veľmi pozitívnou správou pre zdravie a sexuálny život muža trpiaceho týmto problémom. Ak chcete zahájiť liečbu erektilnej dysfunkcie, je potreba v prvom rade zistiť, čo ju spôsobuje. Úspešná liečba erektilnej dysfunkcie totiž závisí od príčiny.

Bolesti pri pohlavnom styku

Nevysvetliteľné bolesti pri pohlavnom styku môžu byť aj vážnejšieho charakteru, preto netreba odkladať návštevu lekára. Kým ženy môžu potrápiť kvasinky, mykózy, či chlamýdie, u mužov to môže byť aj skrátená uzdička. V prípade, že sa u muža potvrdí skrátenie uzdičky, môže podstúpiť frenulotómiu, čiže operáciu skrátenej uzdičky.

Akékoľvek bolesti určite nepodceňujte. V prípade ženy to môže mať bakteriálny pôvod, čo rozhodne netreba podceniť.

Ak vám to neklape v posteli, nehľadajte vždy za tým neveru. Môže sa jednať o zdravotný dôvod, ktorý je potrebné akútne riešiť. Zároveň to môže byť aj prepracovanosť, či momentálna nechuť na intímnosti. Je potrebné si to ale vysvetliť, aby ste predišli zbytočným konfliktom, hádkam.

Ak sa nejedná o žiaden zdravotný problém, skúste si intímne chvíle spríjemniť pokojne aj novým sexy spodným prádlom, či erotickými pomôckami, ktoré vyberiete spolu s partnerom/partnerkou. Aj takáto „zmena“ môže priniesť vytúžené ovocie.

Zdroj obrázku: VGstockstudio / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.