Móda pre motorkárky

Moto móda pre ženy foxracing.sk

Moto móda pre ženy foxracing.sk

Jazdiť na motorke, to nie je len záľuba a otázka životného štýlu. Vytvárate si tak aj svoj imidž. Pomocou vašej motorky vás ľudia spoznávajú, keď jazdíte v meste. Postarajte sa o to, aby ste nevzbudzovali pozornosť len svojím strojom, ale aj moderne vyzerajúcim moto oblečením, ktoré je zároveň funkčné.

Na motorku sa treba vedieť správne obliecť

Nepodceňte výber kvalitného moto oblečenia. Počas jazdy sa môžete stretnúť s rôznymi druhmi počasia. Vyrazíte z domu za jasnej oblohy, a kým sa vrátite, vonku môže zúriť vietor alebo lejak. Avšak okrem počasia vás na cestách môžu ohroziť aj iní vodiči či nepozornosťou dokonca aj vy sama. Kto nenosí kvalitné moto oblečenie, privoláva si tým nepriamo nešťastie.

Oblečenie na motorku pre ženy sa na prvý pohľad nemusí nijako extra líšiť od toho pánskeho. Najmä ženy si potrpia na tom, ako vyzerajú pri športe či jazde na bicykli, motorke. Aj v dámskom moto oblečení sa môžete cítiť sexi. Dá sa však dobre vyzerať, cítiť sa pohodlne a pritom ešte aj chrániť svoje zdravie? S kvalitným dámskym moto oblečením áno. Jeho úlohou je ochrániť vaše telo pred pádom. Keďže na rozdiel od auta nie ste chránená žiadnou konštrukciou, moto oblečenie vytvorí na vašom tele akýsi ochranný štít, vďaka ktorému bude vaša jazda bezpečnejšia. Ak máte vyhranený vkus, v dobrých predajniach s dámskym moto oblečením si budete vedieť vybrať. Reč nie je len o bundách, nohaviciach či kombinézach, ale napríklad aj o chráničoch rôznych častí tela, ako sú lakte, kolená, ramená či chrbtica. Nevyhnutnou súčasťou každého motorkárskeho outfitu je aj prilba, rukavice a okuliare.

Zlaďte si motorkársku prilbu a čižmy

Ak ste s motorkou nadviazali vzťah len prednedávnom, možno by bolo dobré vedieť, že v sortimente moto oblečenia pre dámy nenájdete len tie klasické čierne kožené bundy, aké vídame vo filmoch. Fantázii sa medze nekladú, je možné smelo kombinovať rôzne farby, a keď si to môžete dovoliť, tak pokojne laďte podľa aktuálnej nálady. Moto čižmy a prilby na motorku nájdete vo farbách od výmyslu sveta, jednofarebné, ale aj dvoj- a viacfarebné. Čižmy rôznych značiek a cenových kategórií nielen dobre vyzerajú, ale sú aj skutočne pohodlné. Keď je vonku chladno alebo sychravo, zabezpečte si skôr vyššie druhy moto čižiem, ale na výber sú, samozrejme, aj tie nízke. K nim je dobré zladiť aj podkolienky. A čo prilba? Zoženiete takú, v ktorej budete na prvý pohľad vyzerať ako žena? Určite áno, avšak negarantujeme vám, že váš účes po jazde ostane nezmenený. 🙂 Prilby na motorku spĺňajú všetky požiadavky na bezpečnosť a niektoré dokonca môžete využiť aj pri korčuľovaní či skateboardingu. Sú vytvárané tak, aby dokonale sadli na našu hlavu a ochránili ju pri náraze.

Redakcia

Magazín discloser.sk začal písať svoju históriu v októbri 2014. Od svojho vzniku sme sa stali stabilnými partnermi agentúr a súkromných inzerentov. Publikovali už viac ako 400 článkov. Máte záujem o spoluprácu? Kontaktujte nás. Radi Vám zodpovieme všetky otázky.