Menšie zmeny, ktoré prospejú každému interiéru

0 18 960

Organizácia nábytku, výmena dekorácií, či nahradenie poškodeného nábytku novým je prirodzenou súčasťou našich životov. Nič nemá nekonečnú životnosť a aj vybavenie domácnosti budeme musieť časom úplne vymeniť.

Aké zmeny ale môžu vášmu interiéru pomôcť? Ponúkame vám pár zaujímavých tipov.

Kvety na parapety

Kvety krásne prevoňajú, prečistia vzduch a skrášlia každý priestor. Ak máte širšie interiérové parapety, odporúčame vám kúpiť si nové kvety. Dracena, fikus, Svokrine jazyky, orchidey, či lopatkovce – tieto kvety sú obľúbené a krásne vyniknú na pevných interiérových parapetách.

Tieniaca technika

Žalúzie sú a boli obľúbenou tieniacou technikou, avšak nahrádzajú ich modernejšie. Napríklad také nové vonkajšie rolety dokážu perfektne ochrániť najmä v letných mesiacoch. Ak bývate v bytovom dome, alebo aj v rodinnom dome, skúste si interiér skrášliť novou tieniacou technikou. Odporúčame kúpiť štýlové závesy, alebo si objednajte nové vonkajšie rolety, plissé rolety, alebo štýlové vertikálne žalúzie.

Dekoračné vankúše a obliečky na dekoračné vankúše

Dekoračné vankúše nie sú len súčasťou obývačiek, ale aj spálni, či detských izieb. Odporúčame vám preto kúpiť nové obliečky na dekoračné vankúše, alebo investovať do nových dekoračných vankúšov. Skrášlia interiér, zútulnia ho, pričom neminiete veľa peňazí. Dekoračné vankúše, hlavne obliečky na dekoračné vankúše,sú lacné a pritom dokážu pozitívne ovplyvniť celkový vzhľad miestností.

Vázy

Ak máte radi kvety, okrem živých kvetov vám odporúčame kúpiť si dizajnovo zaujímavé vázy. Sušené kvety, umelé kvety sa do nich perfektne hodia. Vyniknú v obývacej stene, na policiach v obývačke, ale aj v spálni, či v jedálni na komode, či samotnom jedálenskom stole.

Odporúčame uprednostňovať farebne neutrálne, ale dizajnovo zaujímavé vázy.

Umiestňujte preto vázy po všetkých miestnostiach (samozrejme okrem detských izieb).

Zdroj obrázka:

Autor:  Photographee.eu / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.