Chcete nový web a hľadáte to najlepšie riešenie?

notebook a šálka kávy

Web stránka je v dnešnej dobe neodmysliteľnou súčasťou firemnej alebo osobnej prezentácie. Je prvým kontaktom s potencionálnym klientom a preto je potrebné venovať jej osobitú pozornosť. V dnešnom svete už existuje obrovské množstvo technológii, ktorými si dokážete vytvoriť web stránku aj vo vlastnej réžii. Tieto formy však vnímame skôr ako experimenty a skutočný web, ktorý Vám bude robiť kvalitnú prezentáciu a prinášať nových klientov Vám vytvorí iba kvalitný partner v oblasti webdizajnu. Netrápte sa a zverte tvorbu Vašej novej web stránky do rúk profesionálov zo spoločnosti NOGRAN.

Máte pekný web no Google o Vás nič nevie?

Podľa štatistiky spoločnosti Gemius až 71% osôb vo veku 18-69 rokov navštevuje internet, čo na Slovensku činí 3 300 000 užívateľov. Všetci títo užívatelia denne hľadajú na internete informácie o službách a produktoch. Staňte sa ich možnosťou číslo jeden. Na to aby sa Vaša web stránka dostala na popredné priečky vo vyhľadávaní je potrebné s webom denne pracovať. Nemáte čas? Nechajte túto prácu na nás pomôžeme Vám so SEO optimalizáciou a dostaneme Vás na prvé priečky. Zmyslom web stránky je predsa to aby Vám prinášala nových klientov.

Chcete svoj web aktualizovať no redakčný systém je pre Vás španielska dedina?

Nechajte aktualizáciu a spravovanie web stránky na nás. Tím profíkov zo spoločnosti NOGRAN urobí prácu rýchlejšie a efektívnejšie a vy sa zatiaľ môžete venovať Vášmu podnikaniu. Ušetríte tak svoj čas a energiu a my Vám ešte budeme poskytovať tipy ako neustále vylepšovať Váš web.

Redakcia

Magazín discloser.sk začal písať svoju históriu v októbri 2014. Od svojho vzniku sme sa stali stabilnými partnermi agentúr a súkromných inzerentov. Publikovali už viac ako 400 článkov. Máte záujem o spoluprácu? Kontaktujte nás. Radi Vám zodpovieme všetky otázky.