Chcete mať krásne biele zuby? Dajte šancu kvalitným bieliacim pásikom Crest 3D White

0 61

Väčšina z nás má tendenciu pripisovať krásu a zdravie zubov genetickej predispozícii. Kvalita zubného chrupu ale nezávisí od genetických predispozícií, nededí sa.

Každý ale chce mať aj pekné biele zuby. Kým v zahraničí sú už dlhé roky známe bieliace pásiky ako jeden z najbezpečnejších a zároveň najpohodlnejších spôsobov bielenie zubov, u nás zažívajú boom len v posledných rokoch.

Ak chcete mať krásne biele zuby, dajte šancu kvalitným bieliacim pásikom Crest 3D White.

Bieliace pásiky z Ameriky

Bieliace pásiky Crest 3D White prišli na náš trh až z Ameriky. Práve tieto bieliace pásiky sú v Amerike najpoužívanejšie medzi ľuďmi v kategórii od 15 do 55 rokov. Ak si pozriete reklamné spoty tejto značky, spoznáte okamžite ich ambasádorku. Ich ambasádorkou je populárna kolumbijská speváčka Shakira.

Tieto bieliace pásiky sú vhodné pre všetky vekové kategórie a ak netrpíte zápalom ďasien, zubnými kazmi, či inými ochoreniami chrupu, sú vhodné aj pre vás. Bielenie zubov týmito bieliacimi pásikmi dokonca uznáva aj Americká zubná asociácia. Pochybnosti o kvalite a bezpečnosti týchto bieliacich pásikov, ktoré sú na trhu už dvadsať rokov, mať nemusíte.

Ako sa používajú a čím sú výnimočné?

Bielenie zubov týmito bieliacimi pásikmi zvládnete bez problémov. Stačí si ich nalepiť na zuby, potom jemne pritlačte a nechajte pôsobiť toľko minút, koľko je uvedené na obale týchto bieliacich pásikov. Neočakávajte, že po jednom použití budú zuby ihneď biele. Krásne biele budú až po ukončení kúry, nie po jednom použití bieliacich pásikov.

Ak sa bojíte, že sa vám počas pôsobenia pásiky odlepia, alebo nejako poškodia, nemajte obavy. Sú dostatočne pevné vďaka technológii Advanced Seal. Počas pôsobenia bieliacich pásikov môžete robiť čokoľvek a nikto si nevšimne, že ich máte na sebe.

Zdroj obrázku: Yuri Shevtsov / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.