BMW M Bike Limited Carbon Edition

BMW M BIKE

BMW M BIKE

Uhlíkové a hliníkové komponenty špičkovej kvality dotvárajú technickú podstatu najnovšej špeciálnej edície bicykla BMW, a exkluzívny náter v podobe modrej metalízy Marina Bay mu dodáva nádych sofistikovanej estetiky.

Rovnako ako jeho veľký brat, vysokovýkonný sedan BMW M5, aj model bicykla BMW M Bike Limited Carbon Edition – ktorého výrobná séria je limitovaná na 500 kusov – preukazuje výnimočnú dynamiku a svižnosť.

BMW M BIKE

BMW M BIKE

Hydroformovaný hliníkový rám modelu BMW M Bike Limited Carbon Edition je majstrovsky skombinovaný s ďalším ľahkým materiálom: uhlíkom. Vidlica, sedadlové tyče aj rozpery sú vyrobené z tohto prémiového materiálu a vďaka nim bicykel pôsobí ako agilný a ultravýkonný športový stroj.

Rovnako ako jeho pôvodná inšpirácia zo sveta automobilov, aj tento dvojkolesový skvost pôsobí sebavedome a nadchýna nielen fanúšikov značky BMW svojou farebnou schémou s použitím charakteristickej modrej metalízy Marina Bay.

Detail prednej časti

Detail prednej časti

Esteticky pútavý dizajn dopĺňajú aj kvalitné technické komponenty, ako napríklad plášte 28 × 2,0 Continental CruiseCONTACT s bezpečnostným systémom a hydraulické kotúčové brzdy Shimano BR-M315 pre maximálnu bezpečnosť.

Každý z 500 vyrobených kusov modelu BMW M Bike nesie označenie „Limited Carbon Edition“ (Limitovaná uhlíková edícia) a dodáva sa s vlastným certifikátom.

BMW M BIKE

BMW M BIKE

Model BMW M Bike Limited Carbon Edition je k dispozícii u vybraných dealerov značky BMW. Všetky ostatné modely z ponuky bicyklov BMW a súvisiace vybavenie možno objednať na stránke shop.bmw.com.

Maloobchodná cena odporúčaná výrobcom:

BMW M Bike Limited Carbon Edition: 1 400,00 €

Zdroj: BMW

Mark

Som správcom magazínu discloser.sk, ktorý vnímam ako svoj osobný blog. Píšem o dizajne a iných krásnych veciach, ktoré ma zaujali. V mojich článkoch nájdeš najmä novinky o autách, dizajne, miestach a filmoch.