Ako vybrať snubný prsteň?

Požiadať ženu o ruku, je čisto v mužskej réžii. Muž musí vybrať a kúpiť prsteň, vymyslieť miesto a spôsob, akým ženu o ruku požiada a hlavne to musí celé udržať v tajnosti, aby to bolo pre ženu naozajstné prekvapenie a to býva mnohokrát na tom všetkom to najťažšie. Pretože ženy to so svojim inštinktom vždy nejako odhalia. Klobúk dole pred tými snúbencami, ktorým sa to podarilo udržať v tajnosti do poslednej chvíle. Ako však správne vybrať snubný prsteň?

Otázok, ktoré sa pri kúpe snubného prsteňa zrazu odnikiaľ vynoria, je kvantum. Zlato alebo biele zlato? Zirkon alebo diamant? Akú veľkosť? Koľko by mal stáť? Začnime odkonca. Hovorí sa, že prsteň by mal stáť 2 – 3 násobok mužovho mesačného platu, od toho sa budú odvíjať aj odpovede na ďalšie otázky. Ak muž zarába 700 € mesačne, prsteň by mal stáť v rozmedzí 1400 – 2100 €, za čo sa dajú kúpiť už skutočne pekné kúsky. Vipgold.sk vám ponúka najširší výber prsteňov, kde svojho favorita rozhodne nájdete.

Čo sa týka veľkosti, môžete si zo šperkovnice svojej priateľky požičať prsteň, o ktorom viete, že je jej dobrý alebo môžete požiadať o pomoc jej kamarátku, aby vám to zistila prípadne, či jej veľkosť už dávno nepozná. Musíte si však byť istý, že dokáže udržať tajomstvo a nič neprezradí. Ak sa pohybujeme v cenovej relácii 1400 – 2100 €, vyberte rozhodne prsteň s diamantom, nielenže je krajší, ale urobí na priateľku aj väčší dojem a prípadného „nie“ sa už vonkoncom nemusíte obávať. A odpoveď na prvú a zároveň poslednú otázku je jednoznačná – biele zlato!

Základné otázky pri výbere prsteňa sme vám pomohli zodpovedať. Samotný výber prsteňa je už len a len na vás a vašom vkuse, tak vyberte prsteň, ktorým sa trafíte do čierneho. Keby vám nejaké peniaze z rozpočtu na prsteň ostali a chceli by ste ku snubnému prsteňu pribaliť nejakú drobnosť, vipgold.sk ponúka diamantové šperky, ktoré budú ladiť s prsteňom. Prajeme vám pri výbere zlatú ruku, samozrejme z bieleho zlata.

Redakcia

Magazín discloser.sk začal písať svoju históriu v októbri 2014. Od svojho vzniku sme sa stali stabilnými partnermi agentúr a súkromných inzerentov. Publikovali už viac ako 400 článkov. Máte záujem o spoluprácu? Kontaktujte nás. Radi Vám zodpovieme všetky otázky.