Aké iPhone doplnky zaručene oceníte?

0 7 592

Vlastniť iPhone dnes nie je taká vzácnosť ako pred pár rokmi. Jedná sa o renomovanú značku mobilných telefónov, smartfónov, ktorá je dnes viac cenovo dostupná ako pred pár rokmi. V porovnaní s ostatnými smartfónmi však vyniká. Používa totiž úplne iný operačný systém ako ostatné známe značky mobilných telefónov.

Časom si však na nový operačný systém určite zvyknete. Aké iPhone doplnky ale zaručene oceníte?

Iphone slúchadlá

Počúvanie hudby je určitá forma relaxácie a práve preto mnohí ľudia počúvajú hudbu aj na cestách, či pri športovaní. Ak plánujete počúvať hudbu aj na cestách, či pri športovaní, uprednostňujte nové bezdrôtové iPhone slúchadlá, ktoré sú určené práve pre tieto aktivity. Vybrať si môžete moderné športové, ktoré vás presvedčia ku kúpe práve svojim parádnym originálnym dizajnom typickým práve pre túto značku.

Konkrétne športové slúchadlá by mali byť odolné voči potu a samozrejme aj vode, keďže pri športovaní sa potíme a môže nás prekvapiť aj dážď.

Obaly na iPhone

Ak váš telefón funguje bez problémov a Apple servis zatiaľ nepotrebujete, môžete si k pôvodnej výbave, čo máte, dokúpiť aj nový obal na iPhone. Štýlové, luxusné obaly na iPhone by okrem originálneho dizajnu mali plniť ochrannú funkciu. Obal by mal chrániť pred pádmi, pred špinou a škrabancami. Zároveň by mal byť vyrobený z kvalitného materiálu a dostatočne tenký.

Je len na vás, aký vzor obalu si vyberiete. Odporúčame ale modely svetoznámych značiek, ako Karl Lagerfeld, či Guess.

Nabíjačka na iPhone

Okrem obalov a slúchadiel si kúpte aj nabíjačku. V prípade, že často cestujete, vyhraďte si jednu nabíjačku len na cestovanie, na nosenie do práce, pracovné stretnutia a jednu si nechajte výlučne len doma. Na cestách, mimo domu oceníte štýlové a odolné nabíjačky s podporou rýchleho nabíjania. Kábel nabíjačky by mal byť vytvorený z flexibilnej izolácie, ktorá minimalizuje trenie a kábel bude možné ohýbať bez toho, aby ste riskovali jeho poškodenie.

Zdroj obrázka:

Autor: NYC Russ / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.