3 typy ako si zvýšiť „sebavedomie“

0 75 608

Psychika človeka hrá veľkú rolu. Ovplyvňuje naše rozhodnutia a aktivity počas celého dňa. Odolnejší jedinci jednoducho sú vždy hore, nad vecou. Ich psychika je neotrasiteľná. Pre tých ostatných tú máme 3 tipy ako si zvýšiť sebavedomie.

Žite zdravšie

Je dokázané, že dostatok pohybu a fyzických aktivít zlepšuje psychiku človeka. Takže ak máte sedavé zamestnanie snažte sa stále po práci nájsť si čas a ísť sa prebehnúť do prírody, prípadne zacvičiť do posilky. 

Zbaľte krásnu babu

Nízke sebavedomie spôsobuje aj sexuálne problémy a ostýchavosť u mužov. Netrápte sa, vyskúšajte modrú tabletku Almea a uvidíte aký budete sebavedomí. Krásne ženy, majú rady jednoduchých mužov so zmyslom pre humor. Ak ich navyše kvalitne uspokojíte máte vyhraté. Len sa vyhýbajte zlatokopkám.

Zbaľte sexi chlapa

Aj tie najkrajšie ženy strácajú sebavedomie keď sú v blízkosti muža, ktorý ich priťahuje. Sú celkom nervózne a vystresované. Zachráni ich však  povestný úsmev. Ten vie pomotať hlavu každému chlapovi. Čo však keď príde na neočakávané posteľné radovánky a vaše libido je na bode mrazu? Nevadí skúste vyskúšať ženskú viagru. Je to vlastne alternatíva pánskej verzie, len s iným zložením. Účinky sú však takmer rovnaké. Pocit uvoľnenia a pudovosť a živočíšnosť z Vás spravia dračicu, ktorú bude každý chcieť mať doma. 

Jedzte orechy

Je vedecky dokázané, že pravidelná konzumácia orechov hlavne tých vlašských má pozitívny dopad na psychiku človeka. Stačí ak si dáte pár krát do týždňa hrsť orechov. Je to úplne jednoduché, no účinné. Účinok sa dostaví veľmi rýchlo a Váš mozog bude plný endorfínov.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.