Zažiarte toto leto v týchto dámskych outfitoch

Pohodlnosť a vzdušný materiál – práve toto vyžadujeme od letného oblečenie. Chceme sa aj pri tropických horúčavách cítiť dobre a nechceme, aby materiál, z ktorého je oblečenie vyrobené, nám vadilo, kúsalo nás.

Aké outfity nosiť toto leto? Poradíme vám pár outfitov, ktoré cez leto zaručene vynosíte.

Dlhé letné šaty na ramienka

V týchto šatách sa budete cítiť ako bohyňa! Sú príjemné, zakryjú nedostatky, zvýraznia prsia a hlavne sú typickým letným oblečením, ktoré je štýlové a zároveň pohodlné. Keď k nim zladíte výrazné šperky z chirurgickej ocele, máte dokonalý outfit na leto.

Dlhé letné šaty na ramienka odporúčame nosiť spolu s dámskymi sandálmi a štýlovým slameným klobúkom. Nezabúdajte, že plecia a tvár si treba chrániť!

Keď už sme pri tých šperkoch, práve teraz cez leto odporúčame voliť výraznejšie, mohutnejšie šperky z chirurgickej ocele. Odporúčajú sa pretože nepodliehajú korózii, držia si stále rovnakú farbu ako pri kúpe a hlavne sú cenovo dostupnejšie ako zlaté alebo strieborné šperky.

Kraťasy s viazaním okolo pásu a voľné tielko

Džínsové kraťasy sú klasika. Môžete si k nim dávať aj oceľové prívesky. Kraťasy s viazaním okolo pásu sú však elegantnejšie a preto ak hľadáte pohodlný outfit do práce, odporúčame vám nosenie kraťasov s viazaním, ktoré sú vyrobené z bavlny alebo ľanu. Odporúčame neutrálne odtiene a ak chcete mať farebnejší outfit, vyberajte si skôr farebnejšie vrchné diely. V letných horúčavách ale vynosíte predovšetkým voľné tielká.

Kulotky a top

Ak chcete zakryť nedokonalosti postavy (široké stehná), odporúčame vám nosenie kulotiek. Sú to vzdušné nohavice, ktoré vám na prvý pohľad budú pripomínať sukňu. Využijete ich aj v letných horúčavách a budete sa v nich cítiť príjemne. Budú ako vaša druhá koža.

Ku kulotkám skombinujete akýkoľvek top.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *