Zabezpečte si kvalitné moto vybavenie a užite si príjemné chvíle na motorke

Počasie je príjemné letné a na cestách máme možnosť vidieť viac cyklistov, kolobežkárov, korčuliarov, ale aj motorkárov, každý z týchto účastníkov premávky je povinný vyjsť na cestu len s kvalitnou výbavou, ktorá má chrániť zdravie účastníkov premávky.

Čo sa týka motorkárov, tým by nemalo chýbať kvalitné moto vybavenie, ktoré by im umožnilo užívať si príjemné chvíle na dvojkolesových tátošoch.

Prilba na motorku

Pád z motorky vie byť veľmi nepríjemný a životu nebezpečný, no ak m motorkár dobrú prilbu na motorku, vie znížiť riziko úrazu. Dôsledky nebudú také katastrofálne ako keby bol motorkár bez prilby. Prilba má chrániť nielen pre pádom, ale aj pred predmetmi, ktoré môžu pri veľkej rýchlosti naraziť do hlavy. Môžu to byť trčiace konáre do cesty alebo aj kamienky z cesty.

Prilby okrem toho, že musia byť pevné a stabilné, musia mať kvalitnú výstelku, ktorá ochráni hlavu v prípade pádu. Nesmie chýbať ani integrovaná slnečná clona a odnímateľná a prateľná výstelka moto prilby.

Moto doplnky

Okrem kvalitnej prilby nesmú chýbať moto doplnky. K moto doplnkom radíme balzam na kožu, kľúčenky, nášivky, čistiace gély na kožu, ale aj lekárničku. Balzam na kožu a gél na koži sú veľmi dôležité, ak si kupujete kožené moto oblečenie. Koža je kvalitný materiál, ale pri nesprávnej starostlivosti ie je jej životnosť veľká, preto si vždy pred jazdou kožené moto oblečenie dôkladne nakrémujte a po príchode domov si ho poriadne vyčistite čistiacim gélom na motorku.

Čo by ste to boli za motorkára, keby ste nemali nášivky a kľúčenky! Nášivky vás charakterizujú, kľúčenky tiež. Vyberte si z bohatej ponuky tie, ktoré sa vám najviac páčia, tie, ktoré vás najviac vystihujú.

Nezabúdajte, že okrem dobrej prilby a kvalitného vybavenia, ktoré bude skrášľovať a zároveň chrániť vaše moto oblečenie by ste mali zainvestovať aj do protišmykovej moto obuvi, ktorá má spevnenú špičky, päty a hlavne členkovú oblasť.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *