Praktické rady, ktoré vám pomôžu pri plánovaní svadby

Tohtoročná svadobná sezóna bola na začiatku obmedzovaná práve kvôli koronavírus. Vyzerá to tak, že tohtoročná svadobná sezóna ale nie je úplne stratená a tí, ktorí majú naplánovanú svadbu cez leto a na jeseň nebudú musieť hľadať iný termín.

Ak vás tento rok, alebo ten budúci čaká svadba, ponúkame vám praktické rady, ktoré vám pomôžu pri plánovaní svadby.

Ako prvé hľadajte priestory

Mnohé nevesty už majú predstavu, kde by chceli mať svadobnú hostinu. Ak máte vyhliadnuté konkrétne priestory v okolí, odporúčame vám kontaktovať majiteľov týchto priestorov čím skôr. Priestory si obzrite a poproste majiteľov, aby vám spravili ponuku. Následne si dohodnite dátum, ktorý vám bude vyhovovať. Môže sa však stať, že termín bude už obsadený. Potom to záleží na vás, či si vyberiete iný termín, alebo budete hľadať iné priestory na termín, ktorý ste si vybrali práve vy.

Rezervácia priestorov by sa mala riešiť ihneď. Môže sa potom stať, že priestory už budú na dané dátumy obsadené.

Ak si zajednáte termín, potom choďte na úrad alebo za kňazom dohodnúť si presný čas sobáša.

Potom pokračujte fotografom, hudbou

Ak budete mať zarezervované priestory, odporúčame vám hľadať si dobrého fotografa a niekoho, kto vám zabezpečí hudbu. Fotograf a hudba budú patriť k drahším položkách, avšak veľmi dôležitým. Kvalitné fotografie budú spomienky na celý život a hudba? Podľa zábavy si budú ľudia pamätať, aká bola vaša svadba.

Nešetrite preto na fotografovi a zvážte, či je pre vás lepšie investovať do živej kapely, alebo uprednostníte DJ-a.

Výber obrúčok

Čo sa týka výberu obrúčok, odporúčame vám spraviť si prehľad v klenotníctvach. Svadobné obrúčky sú pamiatkou na celý život. Majú symbolizovať vašu lásku, váš zväzok, preto si dôkladne pozrite ponuku a vyberte si klenotníctvo, ktoré si dáva záležať na výrobe krásnych obrúčok.

Zdroj obrázka:

Autor: Sharomka / Shutterstock.com

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *