Praktické autodoplnky, ktoré vaše auto ocení

Autá sú v súčasnosti spotrebným tovarom a dokazuje to aj fakt, že mnohí ľudia namiesto investície do nových áut kupujú staršie ojazdené autá prevažne dovezené zo zahraničia.

Ak máte v garáži starší automobil a potrebovali by ste ho trošku skrášliť, vyskúšajte tieto autodoplnky, ktoré pomôžu zlepšiť vzhľad vášho auta k lepšiemu.

Plastové lemy blatníkov

Korózia je veľkým nepriateľom aj starších automobilov. Prvé znaky korózie začíname najčastejšie pozorovať v okolí kolies, blatníkov, kde je táto plocha neustále vystavovaná nečistotám na cestách. Najmä v zimnom období je na cestách posypová soľ a kamienky, ktoré znehodnocujú lak v okolí blatníkov.

Ak sa chcete vyhnúť hrdzaveniu v okolí kolies, odporúčame vám investovať do nových plastových lemov blatníkov. Zabránite tak hrdzaveniu blatníkov, ktoré by neskôr mohlo postupovať ďalej.

Pri výbere ale dávajte pozor, aby sa blatníky hodili na váš model auta a samozrejme aj na značku.

Deflektory okien

Prirodzené prúdenie vzduchu bez toho, aby vás ofúklo, dosiahnete s pomocou deflektorov. Ak chcete mať v interiéri auta čerstvý vzduch, no nechcete, aby na vás fúkalo, odporúčame vám namontovať si okenné deflektory. Sú praktické aj do áut fajčiarov, ktorí si chcú počas jazdy v aute zapáliť (samozrejme, nesmú šoférovať).

Okenné deflektory je tiež potrebné kupovať na základe modelu a značky auta. Inštaláciu týchto autodoplnkov zvládnete bez najmenších problémov aj sami.

Nové gumené rohože

Máte v aute vyšúchané, zodraté a výrazne poškodené autokoberce? Nahraďte tieto autokoberce kvalitnými protišmykovými gumenými rohožami s vyvýšenými okrajmi. Kvalitné rohože s vyvýšenými okrajmi ochránia poťah interiérovej podlahy v aute a výrazne vám uľahčia čistenie interiéru auta.

Gumené rohože odporúčame čistiť vysokotlakovým čističom, wapkou na záhrade. S použitím kartáča a vody sa vám podarí vyčistiť akékoľvek nečistoty.

Zdroj obrázka:

Autor: lusia83 / Shutterstock.com

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *