Plánujete sa zúčastniť výstavy? Poradíme vám, ako zaujať

Každý podnikateľský subjekt veľmi dobre vie, že ak sa nebude zúčastňovať tematických výstav a konferencií, zákazníkov k sebe nepriláka. Ak chcete uspieť, musíte sa potencionálnym zákazníkom stále pripomínať. Pripomínať sa môžete aj na výstave. Je potrebné, aby ste si však zobrali také vybavenie, ktoré potencionálnu klientelu priláka k vášmu stánku.

Promo stánok

Na výstave nemôžete byť bez vlastného promo stánku. Tento stánok si samozrejme musíte dať vyrobiť na mieru. Vlastný dizajn – dizajn firmy by s mal vynímať na tomto štýlovom promo stánku. Promo stánok by mal byť spratný, prenášateľný, stabilný.

Ak chcete parádny promo stánok, odporúčame vám vyberať si promo stánok v tvare L. Patrí k najpopulárnejším promo stánkom ponúkaným na našom trhu a vďaka svojmu tvaru poskytne veľa priestoru. Odporúčame vám vyhľadať si takúto firmu, ktorá vám dá možnosť navrhnúť si vlastný promo stánok a na základe vašich požiadaviek vám takýto stánok vyrobia.

Promo stánky poskytujú aj úložný priestor v rohovej časti stánku.

Ako prebieha proces výroby takéhoto stánku? Najprv je potrebné vytvoriť 3D návrh, potom nasleduje príprava grafiky stánku a výroba hliníkových profilov. Keď sa schvália vzorky tlače, môže sa začať s tlačou grafických panelov. Následne bude váš promo stánok hotoví na odoslanie k vám.

Expo stánok

Expo stánok má narozdiel od tvaru všetko rovnaké. Expo stánky sa predávajú v zaoblenom tvare – má zaoblené rohy. Niektorých podnikateľom viac vyhovuje, niektorým nie. Ak ale chcete mať expo stánok, dajte si vyrobiť vlastný oblý expo stánok. Na výstavách a expo akciách na nich určite zaujmete.

Dajte si vytvoriť originálny výstavný stánok a vyberte si z ponuky promo a expo stánkov ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Oba sú obľúbené medzi skúsenými podnikateľmi.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *