Nechajte vyniknúť kvalitnú podlahovú krytinu

Pri výraznej rekonštrukcii začíname práve od nej. Chceme, aby aj po rokoch slúžila, aby vyzerala dobre a aby nestrácala farbu. Podlahová krytina je to, s čím sa dostávame do kontaktu neustále a práve preto by sme si mali dať záležať, aby podlahová krytina vynikla.

Drevené parkety

Tí z vás, ktorí máte pôvodné drevené parkety, si ich chráňte ako v oko hlave. Kvalitný prírodný materiál ako je drevo je nadčasový, štýlový a pri správnej starostlivosti dokáže oslňovať domácich aj roky. Ak ale nemáte drevené parkety a túžite po kvalitných drevených parketách, nebojte sa investovať. Sú síce drahšie ako iné podlahové krytiny, ale sú kvalitou na inej úrovni ako napríklad lacné a menej kvalitné laminátové podlahy. Drevené parkety odporúčame tým, ktorí milujú vôňu dreva, páči sa im minimalistický štýl, ktorý si zakladá hlavne na čistých líniách a pravom dreve.

Kombinácia minimalistického dreveného nábytku s kvalitnými drevenými parketami vytvára súlad, ktorý bude moderný aj o desať, či dvadsať rokov. Ak vám záleží na nadčasovosti, štýle, elegancii a zároveň minimalizme, uprednostňujte drevené parkety.

Vinylová podlaha

Je výrazne lacnejšia ako drevená podlaha a práve preto býva u viacerých rodinách preferovanejšia ako drevená podlaha. Aké sú ale hlavné výhody moderných vinylových podláh? Sú to predovšetkým 100% vodeodolnosť, vyššia teplota podlahy, je vhodná na podlahové vykurovanie ( má najnižší tepelný odpor) a pri chôdzi máte pocit, ako by ste chodili po obláčikoch ( je mäkká).

Ak chcete nechať vniknúť kvalitnú podlahovú krytinu a drevené parkety vám prídu drahé, kúpte si modernú vinylovú podlahu.

Pri výbere kvalitnej podlahovej krytiny zohľadňujte aj jej farebné prevedenie. Nábytok a podlaha totiž nesmú byť v rovnakom a ani podobnom farebnom prevedení.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *