Naučte sa vrstviť ešte pred príchodom zimy

Aj vám sa často stáva, že bývate choré aj napriek tomu, že už koncom leta sa dopujete vitamínovými doplnkami z lekárne? To, či sa túto jeseň vyhnete prechladnutiu a chrípke, závisí aj od iných faktorov ako od stravy a príjmu vitamínov. Veľký vplyv má na to aj vaše obliekanie.

Naučte sa vrstviť ešte pred príchodom zimy a uvidíte, že sa vám choroby budú vyhýbať.

Tričká s trojštvrťovými rukávmi

Jednofarebné, vzorované, viacfarebné. Tričká s trojštvrťovými rukávmi budú skvelé najmä pod teplý pletený sveter. Ak pracujete v kancelárii a neprezliekate sa do pracovného úboru, v zimných mesiacoch oceníte, že nebudete musieť sedieť v prekúrených kanceláriách v hrubých pletených svetroch. Navyše aj chránia svetre v oblasti podpazušia. Vyhnete sa škaredým fľakom spôsobeným z nadmerného potenia.

Čo sa týka materiálového prevedenia, vyberajte jednoznačne zo 100% bavlny, ideálne z ekologickej organickej bavlny. Poskytnú vám komfort v chladných dňoch a po niekoľkých praniach nebudete pociťovať škriabanie. Tričká s trojštvrťovými rukávmi môžete kombinovať nielen z podšitými dámskymi mikinami a džínsami, ale aj s nohavicami a svetrom.

Dámske body

Ak máte tenké pulóvre, no nechcete si pod ne dávať tričká s trojštvrťovými rukávmi, určite oceníte teplé tielkové dámske body. Odporúčame najmä tie bavlnené, poprípade tie, ktoré sú robené z jemného úpletu. Ochránia vaše intímne partie a v kombinácii s tenkým pulóvrom a zimnou dámskou bundou sa budete cítiť príjemne aj v tých najchladnejších dňoch.

Pletené rolákové šaty a tričko s krátkymi rukávmi

Ak ste fanúšička pletených rolákových šiat, v chladných dňoch oceníte, ak budete mať pod tými pletenými šatami priliehavú spodnú vrstvu. Odporúčame bavlnené tričko s krátkymi rukávmi, pokojne aj také, čo ste cez leto menej nosili, poprípade nie je vhodné na to, aby ste ho nosili ako vrchnú vrstvu. Takto využijete nepotrebné bavlnené tričko a budete mať niečo, čo vás bude obopínať a hriať, ak vonku začne fúkať silný vietor.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *