Moderné technologické vychytávky, ktoré ocenia majitelia automobilov a motoriek

Technológie sa neustále vyvíjajú a pred pár rokmi by sme ani len nepovedali, že budú tam, kde dnes sú. Čoraz viac ale využívame automobily a motorky na presúvanie sa z miesta A do bodu B. aj v automobilovom priemysle sa neustále vyvíjajú nové moderné vychytávky, ktoré verejnosť plne ocení. Jedným z nich je aj nezávislé kúrenie a kvalitnejší alarm na motorku.

Nezávislé kúrenie

Zimné obdobie býva zaťažkávajúcou skúškou pre všetkých vodičov. Kým odhrnú sneh z auta, odstránia námrazu a ešte aj vyhrejú interiér na požadovanú teplotu nejaký čas trvá. Volant a riadiaca páka ale ostávajú stále studené, čo mnohým vodičom komplikuje život. Síce teraz máme leto a budeme sa skôr zaoberať extrémnym prehrievaním interiéru, na zimu je potrebné sa pripraviť vopred. Ak sa chcete vyhnúť dlhému státiu na parkovisku s naštartovaným motorom, odporúčame si zaobstarať vysokokvalitné nezávislé kúrenie. Nie ale hocijak nezávislé kúrenie, ale nezávislé kúrenie od Pandory. S Pandorou dostáva nezávislé kúrenie nový rozmer. Ponúkajú funkciu diaľkového štartu a zobrazenie teploty interiéru. Vysokokvalitné nezávislé kúrenie tejto značky odporúčame vodičom, ktorých už nebaví vstupovať do studeného auta počas zimných mesiacoch a chcú sa cítiť komfortne hneď pri vstupe do auta.

Alarm na motorku

Problém s parkovaním motoriek v mestách býva veľký problém. Aj pred panelákmi na sídliskách sa málokedy nájde vhodné miesto na zaparkovanie. Motorky práve kvôli nižšej váhe bývajú veľmi často kradnuté a prispieva tomu aj fakt, že máloktorá motorka, aj keď nie je práve najlacnejšia, nemá jednoducho žiadny alarm.

Letné mesiace budete častejšie využívať práve motorky a preto si nájdite predajcu alarmov na motorku. Takýto alarm na motorku by mal sledovať polohu, stav batérie a dokonca aj náklon samotného motocykla. Takýto alarm zabráni odcudzeniu a pomôže vám mať prehľad o motocykle.

Zdroj obrázka:

Autor: oneinchpunch / Shutterstock.com

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *