Moderné pokladničné riešenie do vašej prevádzky? Jedine to od FiskalPRO

Ak vlastníte obchodnú prevádzku, určite veľmi dobre viete, že od nového roka je potrebné byť v systéme eKasa. Ak hľadáte moderné pokladničné riešenie, ktoré by spĺňalo všetky požiadavky a bolo by v súlade so systémom eKasa, odporúčame vám kúpiť si moderné pokladničné riešenie od FiskalPRO.

Ekasa pokladničné riešenie

Moderné pokladničné riešenie do vašej prevádzky vám poskytne predovšetkým eKasa pokladničné riešenie od FiskalPRO. Predávajú moderné pokladničné riešenie určené do gastro prevádzok, mobilných prevádzok, ale aj pre služby a maloobchod. Pokladnicu s platobný terminálom máte v jenom zariadení, čím aj ušetríte dosť miesta a máte zariadenie 2v1, čo zabezpečí rýchly a spoľahlivý predaj pre mobilné prevádzky, ale aj všetky kamenné predajne.

Na výber máte z týchto eKasa pokladničných riešení: FiskalPRO 8, FiskalPRO N3, FiskalPRO VX 520, FiskalPRO VX 675, FiskalPRO ORANGE, FiskalPRO GREEN, FiskalPRO VX 520 EURO, FiskalPRO MOBILE.

Vyberte si konkrétne pokladničné riešenie, ktoré vám bude vyhovovať a zjednodušte predaj a zároveň zmodernizujte prevádzku kvalitným pokladničným riešením.

Obľúbená FiskalPRO VX 520

Veľmi obľúbenou registračnou pokladnicou je model FiskalPRO VX 520. Aj nová legislatíva podceňuje k využívaniu práve k tejto obľúbenej eKasa pokladnici. Jedná sa o zariadenie, ktoré má integrovaný pokladničný terminál, pripojiteľné periférie, skener čiarových kódov, pokladničnú zásuvku, digitálnu váhu, externú klávesnicu, ale aj PinPad.

Toto pokladničné riešenie je vhodné pre všetky pevné prevádzky, nezávisle od toho, čomu sa v podnikaní venujú.

Vyberajte pre svoju prevádzku vhodné pokladničné riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou. Vyberte si konkrétny typ z ponuky FiskalPRO, ktoré ponúka najlepší výber pokladničných riešení na Slovensku. Ak nie ste s pokladničným riešením vo vaše prevádzke spokojní, vyberte si obľúbenú FiskalPRO VX 520.

Zdroj obrázka:

Autor:
Andrey Burstein / Shutterstock.com

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *