Dámske šperky, ktoré by vám v šperkovnici nemali chýbať

Šperky sú dôležitými módnymi doplnkami, bez ktorých by najmä ženy ani len nevyšli z domu. Náušnice, náhrdelníky, prstene, ale aj náramky sú šperky, ktoré ženy jednoducho musia mať a nikdy ich nemajú dosť.

Ktoré dámske šperky by ale v šperkovnici nemali chýbať?

Strieborné náušnice

Striebro a biele zlato je obľúbený materiál šperkov a čoraz viac mladších žien ho preferuje. Ak si túžite kúpiť niečo nové do svojej šperkovnice, vyberte si práve strieborné náušnice. Krásne strieborné náušnice si môžete objednať aj z internetu, ale môžete si ich kúpiť aj v bársktorom klenotníctve.

Aké vzory strieborných náušníc sú najobľúbenejšie? Odporúčame kupovať náušnice v tvare srdiečka, či strieborné náušnice s prírodnou perlou. Biele prírodné perly sú obľúbené u všetkých vekových kategórií, preto práve strieborné náušnice s perlami by v šperkovnici rozhodne nemali chýbať.

Kožené náramky

Občas sa aj ženy musia obliecť do niečoho pohodlného, menej formálneho. K takýto outfitom sa hodia najmä pekné kožené náramky. Kožené náramky, čiže náramky z prírodnej kože, odporúčame obliekať k voľným tričkám, mikinám, k športovým legínam, teplákom, ale aj k pohodlným džínsom. Kožené náramky nie sú vhodné len pre násťročné dievčatá.

Mali by ich mať v šperkovnici všetky ženy. Skvele sa hodia k džínsovým outfitom, ale aj ku koženým bundám.

Swarovski sety

Kryštály Swarovski sú veľmi pekné, jednoduché, moderné a štýlové. Práve preto by mali dominovať v dámskych šperkovniciach. Sú vhodné aj k ležérnemu outfitu, ale hodia sa perfektne ku všetkým elegantným outfitom.

Do práce, na slávnostnejšie príležitosti by ste ale mali mať v šperkovnici Swarovski sety. Set náušníc a príveskov je praktický. Ušetrí vám predovšetkým čas kombinovania jednotlivých šperkov.

Získate parádny set, ktorého časti budú k sebe dokonale pasovať.

Zdroj obrázka:

Autor: Alena Ozerova / Shutterstock.com

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *