Chcete svojim zákazníkom podarovať reklamné predmety? Máme pre vás tipy na reklamné predmety

Reklamné predmety sú pre zákazníkov darčekmi, ktoré potešia. V niektorých prípadoch ale reklamné predmety vôbec nepotešia. Všetko samozrejme záleží od toho, aké reklamné predmety sa rozhodnete svojim potencionálnym, ale aj stálym klientom darovať.

Ak neviete, aké reklamné predmety by mohli potešiť, ponúkame vám dobrých tipov.

Krátke tričká s logom firmy

Tieto tričká síce zákazníci do práce asi nosiť nebudú, avšak vynosia ich v domácom prostredí. Ak chcete zákazníkov potešiť zaujímavými reklamnými predmetmi, nakúpte si kvalitné krátke jednofarebné tričká rôznych veľkostí a pomocou nového termolisu na textil preneste logo svojej firmy na povrch látky. Krátke tričká vždy potešia. Nie vždy ale dokážeme odhadnúť veľkosť. Skúste teda tričká deliť podľa pohlavia. Ak posielate reklamný predmet nežnému pohlaviu, vyberte dámske tričká.

Takéto tričká si dokážete vyrobiť aj sami, a to vtedy, ak si kúpite termolisy na textil. Nový termolis na textil vám umožní robiť reklamné tričká v neobmedzenom množstve.

Hrnčeky

Ďalším praktickým reklamným predmetom sú aj hrnčeky. Hrnčeky s firemným logom a mottom firmy sú praktické a využiteľné darčeky nezávisle od toho, akého je klient pohlavia, či veku. Skúste si dať vyrobiť hrnčeky s potlačou a keď tak, sami si môžete kúpiť dobrý termolis na hrnčeky.

Ak budete potrebovať orezať tlačenú reklamu, budete potrebovať kvalitnejšie rezacie plotre. Ak ale budete potrebovať vytvoriť potlač hrnčekov.

USB kľúče, Power banky

Kľúčenky nie sú praktickými reklamnými predmetmi, aj keď ich väčšina firiem neustále dáva. Skúste zákazníkom dávať kvalitné USB kľúče alebo Power banky, ktoré využijú či už v práci, alebo doma. Samozrejme, nemalo by chýbať logo vašej firmy.

Čo ešte okrem týchto reklamných predmetov môžete klientom darovať? Môžu to byť napríklad dáždniky s logom, reklamné perá, reklamné diáre a zápisníky, reflexné produkty, alebo aj nástenné, či stolové kalendáre.

Zdroj obrázka:

Autor: snoopy63 / Shutterstock.com

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *