Blíži sa zima a vy neviete, čo si dokúpiť do zimného šatníka a botníka? Máme pre vás tipy

Začína sa nám druhý jesenný mesiac a väčšina z nás sa už rozlúčila s letným oblečením. Teraz máme jeseň, no zima je pomaly za rohom a preto je potrebné poriadne si skontrolovať zimný šatník a botník, aby vás príchod zimy nezaskočil.

Aké oblečenie a obuv by ste si mali dokúpiť so zimného šatníka?

Dámske čižmy s nízkym opätkom

V dámskom zimnom botníku by mali dominovať elegantné dámske čižmy, konkrétne dámske čižmy s nízkym opätkom a zateplenou vnútornou stranou. Vyberajte si farebne neutrálne dámske čižmy, ideálne béžové, hnedé, čierne, či sivé.

Ak chcete farebnejšie, nebojte sa siahať po camel dámskych čižmách.

Nízky opätok je dôležitý najmä preto, aby sa vám nešmýkalo a lepšie chodilo, keď je vonku veľké množstvo snehu.

Dámsky vlnený kabát v béžovej farbe

Dámske kabáty sú elegantným kúskom nielen na jeseň, ale aj na teplú zimu. V kombinácii s teplými svetrami a pohodlnými nohavicami tvoria dokonalý outfit do práce.

Ak nemáte žiaden súci vlnený kabát, odporúčame vám kúpiť si dámsky vlnený kabát v béžovej farbe. K takémuto outfitu môžete obúvať vysoké čižmy nad kolená, ktoré vám zaručia maximálne pohodlie. Jedná sa o nadčasový kúsok, ktorý vynosíte viacero sezón po sebe a nebude to len jednosezónna záležitosť.

Rolákové šaty z jemnej pleteniny

Dlhé hrejivé šaty z jemnej pleteniny, ktorá nekúše a neškriabe, budú obľúbeným kúskom počs zimy. Pod ne si môžete dať hrejivé body, či bavlnené tielko a ako spodný diel si môžete dať legíny, či teplé pančuchy. Rolákové šaty z jemnej pleteniny vyberajte v rôznych farbách. Nebojte sa ani výraznejších farieb. Veľmi obľúbené sú ale rolákové šaty v typických jesenných farbách ako napríklad v oranžovej, bordovej, horčicovej, kaki zelenej, béžovej, či hnedej farbe.

Zdroj obrázka:

Autor: Viktoria Minkova / Shutterstock.com

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *