Aké elegantné oblečenie si obliekať v letných mesiacoch?

Vysoké letné teploty dávajú zabrať nám všetkým. Rána bývajú relatívne príjemne, avšak ako hodiny pribúdajú, teploty začnú stúpať, cítime sa horšie a horšie.

Ak vám to zamestnanie nedovolí obliekať sa pohodlne, do neformálneho oblečenia, poradíme vám, ako sa obliekať elegantne aj v letných mesiacoch.

Voľné trojštvrťové nohavice a dámske blúzky

Voľné trojštvrťové dámske nohavice v retro štýle sú momentálne v móde, preto využite ich dostupnosť a zaobstarajte si ich viac, aby ste ich mohli nosiť najmä do práce. Sú vhodné do práce, pretože sú elegantné, no zároveň dostatočne vzdušné, aby ste sa nepotili. Odporúčajú sa neutrálne jednofarebné, ale aj pásikavé dámske nohavice, ktoré keď zladíte k elegantným dámskym blúzkam, máte dokonalý outfit do práce. Vo vysokých teplotách odporúčame aj nosenie blúzok s krátkymi rukávmi. Keď vám bude zima, jednoducho si na seba prehodíte elegantné dámske sako.

Sukne a blúzky

Ak vám voľné nohavice (trojštvrťové, ale aj dlhé) nevyhovujú, nahraďte ich elegantnými púzdrovými sukňami. Sú štýlové, elegantné a vhodné a na obchodné stretnutia. Púzdrové sukne môžete nosiť aj na neformálne príležitosti podobne ako neformálne dámske nohavice, napríklad legíny. Sú však vhodné aj do spoločnosti, preto ich mnohé ženy rady nakupujú.

Nepohrdnite ani farebnejšími modelmi sukien. Klasika v podobe čierno- bielej kombinácie však bude vždy najobľúbenejšia.

Dámske overaly

V letných mesiacoch vynosíte do práce aj elegantnejšie dámske overaly. Sú moderné, zakrývajú čo majú a v kombinácii s jemným šperkom vytvoria pohodlný outfit vhodný do kancelárie.

Odporúčame v letných mesiacoch striedať overaly s kostýmovými sukňami a blúzkami. Takto budete mať na sebe stále niečo nové a nebude to vyzerať, že nosíte stále len to isté.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *